SMS’le Kredi Veren Bankalar

Bankacılık sektörü teknoloji ile iç içe gelişmek ile beraber bu konuda sunulmakta olan hizmetlerden biri de SMS ile kredi olmaktadır. Müşterilerine kolay şartlarda hizmet verme amacı gütmekte olan pek çok bankanın uygulamakta olduğu bu sistem hem zaman kayıplarını önlemekte hem de banka şubelerindeki iş yükünü azaltmaktadır. Kullanıcılar için de pek çok farklı avantajı bünyesinde barındırmakta olan bu sistemden faydalanmak isteyen kişiler SMS’le kredi veren bankaların hangileri olduğunu araştırmaktadır. Bu noktada bahsi geçen bu faydalı olanağı müşterilerine sunmakta olan bankaların en çok tercih edilenlerinden bahsetmek faydalı olacaktır

Garanti Bankası SMS ile Kredi

Eğer kısa mesaj ile kredi almak için tercih ettiğiniz banka Garanti Bankası ise başvuru yapmak için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı, bir boşluk bırakıp talep ettiğiniz kredinin tutarını, tekrar boşluk sahip olduğunuz geliri de yazarak 3390 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Halk Bankası SMS ile Kredi

Söz konusu olan bu kamu bankasından kredi almak için ise yapmanız gereken Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı, almak istediğiniz kredinin türünü, miktarını ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 3401 numarasına kısa mesaj atmaktır.

Vakıfbank SMS ile Kredi

Bu banka da hem sunduğu olanaklar ile hem de hali hazırda kamu sermayeli banka olmasıyla oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Kısa mesaj ile kredi başvurusu yapmak için gerekli olan ise büyük harfler ile TIK yazıp, bir boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazıp 5724 numarasına kısa mesaj atmaktır.

Odeabank SMS ile Kredi

Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız bu yeni banka müşterilerine söz konusu olan bu kolay yöntem ile kredi veren yerler arasında bulunmaktadır. Üstelik bu işlem için büyük harfler ile KREDIM yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp 8444 numarasına kısa mesaj atmak yeterli olmaktadır.

QNB Finansbank SMS ile Kredi

Bu işlem için yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazıp 5030 numarasına kısa mesaj atmak yeterli olmaktadır.

Akbank SMS ile Kredi

Söz konusu olan bu kurumsal bankadan kredi almak için kredi yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaramızı yazıp 4425 numarasına kısa mesaj atmamız gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir