Ön Ödemesiz Kredi Verilir 70.000 TL

Para sıkıntınızı çözmek için kredi almak istiyor ancak kendinizde ön ödeme yapacak maddi gücü bulamıyor musunuz? Probleminiz bu yönde ise artık üzülmenize gerek yok. Çünkü firmamız “Ön ödemesi kredi verilir” diyerek pek çok kişinin maddi problemlerini çözmeyi amaçlamaktadır. Bu sebepten dolayı siz de nakit sıkıntınızı çözmek için bizimle irtibata geçebilir ve son derece makul şartlar altında kredi alma imkanı yakalayabilirsiniz.

Ön Ödeme Olmadan Kredi

Vermekte olduğumuz ön ödemesiz kredi hizmetinden şimdiye kadar binlerce kişi faydalanmış olmak ile beraber direk olarak söz konusu bu müşterilerimizin deneyimlerini paylaşarak bu konuda en sağlıklı bilgiyi edinmenizi amaçlamaktayız.

“İş yerim batmıştı ve son bir kaç aydır kredi borcumu ödeyemiyordum. Birikmiş maaşlarımı alarak para sıkıntımı çözmeyi bekler iken hiçbir ödeme almadan işten de çıkarılmıştım. Bırakın borç ödemeyi geçimi bile  sağlamaya gücüm yetmiyordu. Aklıma ilk  olarak bankalardan kredi almak gelmişti ancak hali hazırda ödemek zorunda olduğum kredilerin olması ve işsiz olmam nedeni ile pek çok banka beni geri çevirmişti. Diğer bir seçenek olarak banka harici kredi veren yerlere müracaat etmeye karar vermiş olsam da bu firmalar da ya gelir belgesi talep ediyor ya da kredi vermek için bir ön ödeme talep ediyordu.

Ön Ödemesiz Kredi Başvurusu

Bu şekilde çözüm aramaya devam eder iken bir arkadaşım beni bu firmaya yönlendirdi. Açıkçası hiçbir ümidim yoktu ve benzer sebepler ile geri çevrileceğime nerede ise emindim. Yine de şansımı denemek için iletişim bilgilerimi ve parasal sıkıntılarımı içeren bir yorum bıraktım.

Yaklaşık olarak bir kaç saat sonra firma tarafından arandım. Bu beni çok şaşırtmış ve bir o kadar da sevindirmişti. Firma yetkilileri kredi verme şartlarını benimle paylaşmıştı ve bu noktada beni en çok mutlu eden ön ödenme talep etmemeleri olmuştu. Hemen adres bilgilerini alarak firmaya gittim ve senetlerimi imzalayarak istediğin tutarda üstelik de son derece makul komisyon oranları ile kredimi almıştım.

Bu firmayı para sıkıntısı çeken herkese tavsiye ediyorum. Hatta bankalara gitmeden direk olarak bu yere gitmelisiniz.”

Murat K. 36, İşsiz

8 thoughts on “Ön Ödemesiz Kredi Verilir 70.000 TL”

 1. Çok çok acil senetle para arıyorum lütfen bana ulaşın Manisa Nihat 4200 gelir

 2. Merhabalar
  Yaklaşık 23 yıldır özel sektörde çalışıyorum
  Tekstil pazarlama ihracat sorumlusuyum
  Net maaşım 7000 tl
  Bazı sebeplerden dolayı son 1 yıldır kredi ve kredi kartı borçlarımı çok düzensiz ödüyorum .Bu nedenle ve ayrıca bilmeden birçok yeni kredi başvurusu yapınca KKB puanım çok düştü.
  Şu anda tüm borçlarımı bir yere toplayıp düzene sokmak istiyorum.
  40.000 Tl ye acilen ihtiyacım var.
  Aylık 1200-1300 tl ödeyebilirim
  36 veya 48 ayda borcumu kapatabilirim
  Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum
  Teşekkürler

 3. iyi günler memurum kredi alamamıyorum çok acil olarak 25bin TL ye ihtiyacım var uzun vadeli olarak 500TL her ay öderim lütfen çok acil yarım edin allahını seven yardım etsin…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir