Bonus Card Sevgililer Günü Kampanyası

Ülkemizde mevcut olan bankaların hemen hemen hepsinin müşterilerine yönelik bir kredi kartı sunumu mevcut olmak ile beraber, kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve buna paralel olarak da en çok tercih edilen kart Bonus Card olmaktadır. Adı geçen bu kartın bu denli çok beğenilmesinin temel sebebi ise sunmakta olduğu avantajlar ve yapmakta olduğu kampanyalardır. Güncel kampanya süreçleri ile müşterilerini memnun etmeye devam eden bu kartın son zamanlarda en çok dikkat çeken uygulaması ise Bonus Card sevgililer günü kampanyası olmaktadır.

Kullanıcıları için hemen hemen her özel güne özel kampanyalar ve projeler hazırlamakta olan  bu kartın söz konusu olan son kampanyasına ait bilinmesi gereken detaylar şunlardır;

 

  1. Adı geçen bu karta üye iş yerleri ve anlaşmalı noktalardan yapılacak olan ilk 100 Türk Lirası tutarındaki alışverişten sonra yapılacak her 100 Türk Lirası ya da üzerindeki tutarlarda elektronik, market, kuyumculuk, kozmetik ya da giyim harcamalarınızda 10 Türk Lirası tutarında bonus vermektedir. Bahsi geçen bu kampanya kapsamında kazanma olanağınız bulunan en yüksek tutar ise 50 Türk Lirası olmaktadır.
  2. Bu kampanya sürecinden yalnızca Garanti Bonus Card sahipleri, Money Bonus Card sahipleri, Flexi kart sahipleri, Paracard sahipleri ve Bonus Business sahipleri faydalanabilmektedir.
  3. Söz konusu olan bu kartlardan herhangi birine sahip iseniz ve kampanyaya katılım sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken büyük harfler SEVGI yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermek ya da bu karta ait olan mobil uygulama üzerinden “hemen katıl” bölümüne tıklamaktadır.
  4. Bu kampanyanın geçerli olduğu tarih 1 Şubat ile 28 Şubat 2018 tarihi aralığı olmak ile beraber kazanmış olduğunuz bonusları kullanma olanağı bulabileceğiniz tarihler de 4 Mart ve 14 Mart 2018 tarihleridir. Kazanıldığı halde bu tarihe kadar kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  5. Söz konusu olan puanları yalnızca yurt içinde yapacağımız harcamalarda kullanma imkanımız bulunmakta yurt dışında bu bonuslar geçerli olmamaktadır.
  6. Aynı zamanda internet üzerinden yapılacak olan harcamaların tutarı ya da alındığı sektör bu kampanya ile uyumlu olsa bile bonus puan kazandırmamakta başka deyiş ile online alışverişler bu süreçte geçerli olan harcamalar olmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir