Fibabanka Kiraz Hesap

Birikim ya da yatırım yapmak amacı ile kullanılmakta olan sistemler arasında en çok tercih edilenlerden biri de bankaların kredi mevduat hesapları olmak ile beraber pek çok kişi bu yöntem dahilinde paralarını değerledirmek adına adı geçmekte olan yöntemi uygulamaktadır. Ülkemizde hizmetlerine devam etmekte olan hemen hemen her bankanın bir kredili mevduat hesabı bulunmakta ve mümkün olan en fazla sayıdaki müşteriyi kendine çekmek adına pek çok farklı kampanyalar ve projeler gerçekleştirmektedirler. Anlatılmakta olan bu hizmet ile dikkatleri üzerine çekmekte olan kampanyalardan biri de “Fibabanka Kiraz Hesap” olmaktadır. Gerek reklam filmleri ile gerekse bu hesabı kullanmakta olan kişilerin memnuniyetlerine yönelik anlatımları oldukça fazla sayıda kişiyi birikimlerini bu alanda değerlendirmeye yönlendirmiştir. Söz konusu olan bu hesap ile alakalı olarak öne çıkmakta olan belli başlı detaylar ise şunlardır;

  1. Bu hesapta birikimini yapacağınız paranın ya Türk Lirası ya da dolar olması gerekmektedir.
  2. Adı geçen hesabı açtırmak istediğiniz zaman eğer faiz getirisini bir an önce kazanmak istiyorsanız en az 3 bin Türk Lirası ya da 1.500 doların hesabınızda mevcut olması gerekmektedir.
  3. Yatırım amacı ile bu hesapta bulunabilecek para tutarları ise Türk Lirası için en az 1.000 en çok 500.000, dolar hesabı için ise en az bin en çok 200.000 olarak tespit edilmiştir.
  4. Söz konusu hesabı açtıktan sonraki ilk iki ay boyunca hoş geldin faizi uygulanmakta olup, bu sürenin sona ermesinden sonra standart faiz oranları ile paranız değer kazanmaya devam edecektir.
  5. Adı geçmekte olan  bu hesabın diğer bankaların vermekte oldukları aynı amaçtaki hizmetler ile temel farkı birikim yapmak amacı ile hesabınızda bulunan para ile istediğiniz herhangi bir ödeme ya da para transferi gibi işlemleri yapabilmeniz. Hatta eğer isterseniz otomatik ödeme talimatı bile verebilmenizdir.
  6. Sadece gerçek kişilerin kullanımına sunulmuş olan bu hesabı her bir kişinin yalnızca bir kez açma imkanı bulunmaktadır.
  7. Daha detaylı bilgi almak için Fibabanka çağrı merkezi olan 444 8888 numaralı hattı yedi gün yirmi dört saat arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir