Kuveyt Türk Sağlam Kart BAŞVURUSU

Kredi kartları artık hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiş ve nerede ise paranın yerini doldurmaya başlamıştır. Hal bu iken hemen hemen herkesin en az bir kredi kartı mevcut olmakta ve söz konusu bu talebe cevap vermek adına da ülkemizdeki bankaların tümü söz konusu olan bu hizmeti pek çok kampanya ve projeler ile birlikte sunmaya çalışmaktadır. Son zamanlarda bu konudaki çalışmalar ile adını en çok duyduğumuz hizmetlerden biri de Kuveyt Türk sağlam kart olmakta ve bu yeni seçenek pek çok kişinin tercih edeceği bir alternatif olacak gibi görülmektedir.

kuveyt

Adı geçmekte olan bu yeni kart ile alakalı olarak öne çıkan bazı detaylar şunlardır;

  1. Bu kart için bankanıza ödemeniz gereken bir aidat ücreti söz konusu olmamaktadır,
  2. Piyasada mevcut olan diğer tüm kartlarda bulunmakta olan aylık harcamanın asgari tutarını ödeme gibi bir sistem bulunmamakta her ay harcanan paranın tamamının ödenmesi gerekmektedir. Bahsi geçen bu ödemeyi yapamayan kişilerin borcu faize girecek olup bu gecikme bedeli yüzde 2.34 olarak tespit edilmiştir.
  3. Diğer tüm kartlarda olduğu gibi Sağlam Kart’ta da belli başlı alışverişler dahilinde taksitlendirme yapma imkanı bulunmak ile beraber normal şartlarda alına vade farkları eğitim ve sağlık harcamalarında alınmamakta, başka bir deyiş ile bu iki sektörden yapılacak olan alışverişlerde vade farkı uygulanmamakta ve en çok beş olmak üzere istediğimiz sayıda taksit yapılmaktadır.
  4. Bu kart acil olarak oluşabilecek nakit para ihtiyaçlarına da cevap verebilmek adına kullanıcılarına nakit avans hizmeti de sunmaktadır.
  5. Anlaşmalı olan iş yerleri üzerinden de söz konusu olan bu kart aracılığı ile indirimli ürünler alma olanağı bulunmaktadır.
  6. Bu kartın bit diğer avantajı ise on iki ay boyunca düzenli olarak en az 200 Türk Lirası tutarında alışveriş yapan bu harcamalarına yönelik olan borçlarını aksatmadan ödeyen kişilere 50 Türk Lirası tutarında altın puan verme özelliğidir.
  7. Sağlam Kart; platin, altın ve klasik olarak üç ayrı çeşitte olmak ile beraber kendinize en uygun olanını tercih ederek sunulmakta olan avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

1 thought on “Kuveyt Türk Sağlam Kart BAŞVURUSU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir