“Biz kredinizi Çekelim” Acil Kredi Verilir

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin Ankara, İstanbul, İzmir ‘ de acil nakit ihtiyaçları olanlar için acil kredi verilir..Kredi çekebilmek öncelikle ve en önemli etken kredi notudur.  Kredi notu bankalardan kredi talebinde bulunan müşterilerin ödeme şekillerini incelemek ve ödeme düzeni konusunda bilgi sahibi olmak için, müşterilerin daha önceki banka ödemelerini kredi ve kredi kartı işlemlerini bunu yanında fatura ödeme bilgilerini kişinin eğitim ve iş durumunu inceleyen ve bir bankacılık sistemidir. Kredi almak veya kredi talebinde bulunmak için bankaların kendi belirledikleri kredi notu oranları da araştırılmalıdır.

Bazı bankalar kabul etmezken başka bir banka kredi vermeyi uygun bulabilir. Bu nedenle kredi almak isteyen kişiler çeşitli bankaları araştırmalı ve kredi notu konusunda fikir sahibi olmalıdır. Kredi notunu düşüren ve yükselten çok sayıda etken bulunmaktadır. Kredi talebinde bulunan bir kişi daha önceki ve varsa o an kullandığı kredi kartları ödemelerine dikkat etmelidir. Bunun yanında ödeme zamanları, kişinin daha önce birine kefil olup olmaması da kredi notunu etkileyen faktörlerdendir.

Öncelik olarak bilinmesi gereken şudur, kredi notunun yükselmesi kısa süreye bağlı değildir. Kredi notunun yükselmesi için yapılması gereken en kesin çözüm bankalara olan bütün borçlarınızı ödemenizdir. Banka borçlarının yanında fatura ödemeleri de önemlidir. Yapılan son düzenlemelere göre faturalarınızı ödeme düzeniniz de kredi notunuzun değişmesinde etken olmuştur. Ancak tüm borçları ödemek tek başına kredi notunun yükselmesi için etkili değildir.

Tüm borçlar ödendikten sonra yapılacak birkaç şeyle kredi notunun yükselmesi olumlu derecede etkilenebilir. Alınacak düşük limitli bir kredi kartı ve bu kartın borcunu her ay düzenli bir şekilde aksatmadan yatırmak kredi notunuzun yükselmesine önemli bir katkı sağlar. Borcu yatırırken asgariyi tam olarak yatırmanın yanında günü gününe yatırmak da önemlidir. Hatta ödeme tarihi gelmeden yatırmak kredi notunuzu yükseltecektir.Başka bir yol olarak bir banka hesabı açmak ve oraya belirli aralıklarla az da olsa para yatırmak da kredi notunuzun yükselmesinde etkili olur.  Bu tür yöntemlerle biraz zaman gerektirse de kredi notunuz yükselebilir. Ancak nakit ihtiyacında, acil kredi verilir noktasında kredi notu yüksek biri tarafından, biz kredi çekelim siz ödeyin şeklinde bir yöntemle beklemeden kredi çekilebilir.

3 thoughts on ““Biz kredinizi Çekelim” Acil Kredi Verilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir