Finansbank Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler

Hepimizin hayatın geçimi ve geleceğimize dair planlar yapabilmesi için çalışmak zorundayız çünkü bunun karşılığında bir ücret alıyoruz ve geçimimizi onunla sağlıyoruz. Evin ve kendimizin geçimi ile ilgilenirken her ay belli dönemlerde yapmamız gereken fatura ödemelerimiz oluyor. Ya da belli başlı ihtiyaçlarımız için, ev, araba almışsak onlar için kredi kullanmışsak bunların ödenmesi gereken taksitleri oluyor. Bunlar içinde yolumuz büyük çoğunlukla bankalara düşüyor. Ancak bizimde bir çalışma hayatımız var ve her istediğimiz an iş yerimizden çıkma şansımız olamayabiliyor.

İşte bu yüzden bankalara giderken bankalarında çalışma saatlerini bilmek gerekir. Finansbank en çok tercih edilen bankalarda biri hemde istediğimiz yerde her an şubesini bulma şansınız var.  Finansbank çalışma saatleri şöyle hafta içi sabah 9 akşam 5, öğle arası tatili 12:30 ile 13:30 arası olarak kullanılıyor.

Hafta sonları veya tatil günlerinde Finansbank’ın açık şubesi bulunmamaktadır. Ancak bazı avm’lerde Finansbank’ın şubeleri bulunuyorsa akşam 10’a kadar açık olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir