Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu

Evlilik kredisi sayesinde yeni evlenecek çiftlere Yapı Kredi Bankası büyük kolaylık sağlamaktadır. Evlenmek isteyen ve evlilik masraflarını karşılayamayan bireyler Yapı Kredi evlilik kredisi sayesinde nişan, düğün, kına gibi masraflı organizasyonların üstesinden gelebilir.

Evlilik kredisi alan kişiler bu krediyi en fazla 36 ay vadeli olarak geri ödeme yapabiliyor. İstediğiniz vade seçeneğini seçerek siz de hayalinizde ki düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Başvurusu

 

Evlilik kredisi başvurusu için sizlere bu krediye nasıl başvurulur bunları aktaracağız. Bir önce ki yazımızda olduğu gibi sizlere bu kredinin faiz oranlarını resmi web sitesinde bulunmadığı için veremiyoruz. Direk şubeye giderek faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Başvurusu İçin Seçenekler

Bu krediye başvuru için aşağıda ki seçeneklerden size en yakın olanını seçebilirsiniz. Bu seçenekler ise;

1-) Telefonunuzun sms bölümüne gelerek yeni mesaj oluştur kısmından ” Evlilik Kredisi ” yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıyorsunuz ve ardından tekrar boşluk bırakarak aylık net gelirinizi yazıp 4411 ‘e kısa sms göndererek başvuru yapabilirsiniz.

2-) Eğer daha önceden Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz ve internet şubesi kullanıyorsanız direk bu kısımdan yapabilirsiniz.

3-) En yakın olan Yapı kredi bankasının bir şubesine giderek başvuru yapabilir ve ayrıca Evlilik kredisi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

4.) Yapı Kredi Telefon Bankacılığı numarası 444 0 444 nolu telefonu arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yukarıda ki başvuru yöntemlerinden herhangi birisini seçerek hemen Evlilik Kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir