iGaranti ile Garanti Bankası Havale ve EFT Ücreti Ödememek

Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan Garanti Bankası kredi kartı kullanıcılarından yaptıkları havale ve eft işlemlerinden ücret almaktadır. Bu durumun çözümü ise iGaranti! Şimdi sizlere iGaranti nedir onu açıklayacağız.

iGaranti Nedir ?

igaranti

Akıllı telefonlarda kullanılan bu uygulama ile havale ve eft işlemlerinde ücret ödemekten kurtuluyorsunuz. Ayrıca bu uygulama kullanıcılara çeşitli imkanlarda sağlamaktadır. Uygulamanın oldukça ayrıcalıkları mevcut fakat kullanıcılar genellikle eft ve havale ödememek için bu uygulamayı tercih etmektedir.

iGaranti Uygulaması

Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise sesli olarak bu uygulamayı yönetebiliyorsunuz. Konuşarak kendi sesiniz ile tüm işlemleri yapabiliyorsunuz.

Ayrıca sosyal medya ile de havale ve eft yaptığınız kişileri görebiliyorsunuz. iGaranti Sosyal ağınıza eklediğiniz kişilere bir daha ki eft ve havale işlemlerinde iban ve hesap numarası gibi bilgileri otomatik alacaktır.

iGaranti uygulamasında zor gelen kısımları kullanmayabilirsiniz. Sadece işinize yarayacak havale ve eft işlemlerini yapsanız yeterli olur.

Şimdi uygulama konusunda sizlere yardımcı olacak iGaranti reklam filmini izleyebilirsiniz.

Telefonunuza iGaranti yüklemek için market kısmına girerek arama yaptırabilir ve yüklemeyi hemen yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir