Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye’de bir çok kadın ev hanımlığı görevini yapmaktadır. Bu yüzden ev hanımlarının sgk hizmetleri ve maaşları olmamaktadır. Eşlerinin eline bakan ev hanımları için kredi kartı başvurusu biraz zor olmaktadır. Bu durumdan kurtulmanın yöntemlerini sizler için paylaşıyoruz.

Ev hanımlarına kredi kartı başvurusu için biraz bilgi vermek isteriz. Bankalar geliri olmayan ve sigortası olmayan kimseye kredi kartı ve kredi vermemektedir. Bu durumu aşmanın bazı yolları vardır.

Özellikle değerli bazı şeyler sizin üzerinize ise bunlar içerisinde araba, ev ve iş yeri gibi mülkler yer almakta. Bu durumda kredi kartı ve kredi almak kolaylaşmaktadır. Fakat bunu internet üzerinden veya sms yolu ile başarmak mümkün değildir.

Üzerime İpotek Gösterek Hiç Bir Şeyim Yok Ne Yapmalıyım?

Çok fazla kalabalık ve çok fazla müşterisi olmayan bir bankaya gidin. Şubeye gittiğinizde içerisi boş bir banka olsun. Özellikle bu tür bankalarda şube çalışanları müşteri kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu bankalar içerisinde Bank Asya‘yı sizlere önerebilirim.

Öncelikle bir banka hesabı açtırmalısınız. Elinizde olan paraları veya altınlarınızı bozdurup bu hesaba yatırın. Bu hesabınız vadeli olursa daha iyi olur. Bu hesabı açtıktan yaklaşık 1 veya 2 hafta sonra şubeye giderek kredi kartı isteğinde bulunun. Açtığınız bu hesabı inceleyen çalışanlar eğer yeterli düzeyde paranız varsa hemen onayı verecektir.

Kredi kartına kavuşan ev hanımları bu hesapta ki paralarınızı hemen çekin. Çünkü hesap işletim ücreti gibi nedenlerle paranız çekilebilir. Bu önerileri göz önüne alırsanız ev hanımları kredi kartı başvurusunu olumlu bir şekilde sonuçlandıracaktır.

Daha fazla bilgi için kredi kartı başvurusu kategorisi sizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir