Araba Kiraya Alan Şirketler

Oldukça yüksek tutarlarda kar getirisi olan işlerden biri de sahip olduğumuz aracımızı kiraya vererek para kazanma yöntemidir. Günümüzde pek çok kişi özel araçlarını bu işi yapan firmalara kiraya vermek sureti ile dişe dokunur tutarlarda para kazanmaktadırlar. Oldukça fazla sayıda firma da kendilerine uygun özellikleri taşıyan araçları kiralayarak hem kendileri için hem de araçlarını kiraya vermek isteyen kişiler için hareketli bir otomobil kiralama sektörü oluşturmaktadırlar.

Hemen hemen her ilde hizmet veren otomobil kiralama şirketleri ya da bilinen isimleri ile “rent a car” firmaları aracılığı ile biz de sahip olduğumuz aracımızı bize gelir sağlar duruma getirebiliriz. Bu sayede de hem kendimize ekstra kazanç sağlamış oluruz hem de söz konusu firmalar için farklı araba alternatifleri sunmuş oluruz. Biz de bu işi yapmak sureti ile para kazanmak istiyorsak ilk olarak bu işi yapabileceğimiz bir firma bulmakla birlikte, bulacağımız firmanın güvenilir bir profil çiziyor olması da aramamız gereken en önemli özellikler arasında bulunmaktadır.

Arabanızı Kiraya Verebileceğiniz Firmalar

Arabamızı kiraya verme yöntemi ile para kazanabileceğimiz firmalar arasında en ön planda olanları ise şunlardır:

  1. Cem Finans Oto Kiralama: Ankara’da bulunan bu firmanın açık adresi; Libya Caddesi NO:1 Kolej Çankaya/ ANKARA’dır. Telefon numarası ise, 0312 433 21 21’dir.
  2. Best Rent a Car: Ankara’nın Yenimahelle ilçesinde bulunan bu firmanın telefon numarası ise 0312 387 41 11’dir.
  3. Zorlu Turizm: bu araç kiralama firması da İstanbul’da hizmet vermekle birlikte iletişim kurabilmek için başvuracağımız telefon numarası, 0212 570 99 09’dur.
  4. Euro Garage Car Rental: İstanbul’da hizmet veren araç kiralama firmaları arasında yer almaktır. İletişim sağlayabileceğimiz telefon numarası ise, 0212 356 70 50’dir.
  5. Etiler Car Rental: bu firma da İstanbul’da hizmet veren araba kiralama şirketleri arasında bulunmakla beraber iletişim kurabileceğimiz telefon numarası, 0212 279 92 21’dir.
  6. Berlin Oto Kiralama: adı geçen bu taşıt kiralama firması da İzmir’de bulunmaktadır. İletişim kurabileceğimiz telefon numarası ise, 0232 484 85 49’dur.

1 thought on “Araba Kiraya Alan Şirketler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir