Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankasının Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırladığı kart aynı zamanda da Worldcard özelliklerini taşımaktadır.  Fenerbahçe‘ye özel kampanyalardan bu kredi kartı ile fayda sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı

Yapı Kredi Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Fenerbahçe Kredi Kartı Fenerbahçeli taraftarları düşünülerek Yapı Kredi bankası tarafından yapılmıştır. Fenerbahçe Worldcard sayesinde 200.000 binin üzerinde ki üye iş yerlerinden taksitli olarak ve puanlı olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca bu kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde kulübünüz olan Fenerbahçe‘ye de katkı sağlıyorsunuz. Yaptığınız ödemelerin bir kısmı bağış olarak kulübe aktarılıyor.

Bu kredi kartı sayesinde hangi avantajları elde ediyorsunuz?

– Fenerbahçe’nin Şükrü Saracoğlu Stadyumu ‘nda oynayacak maçlarında öncelikli bilet alma şansına sahip oluyorsunuz.

– Sosyal medyada ki Fenerbahçe hesaplarında yer alan kampanyalardan çeşitli hediyeleri Fenerbahçe Worlcard sayesinde alma şansınız oluyor.

– Türk Telekom Ankara Tesisleri, Düzce Topuk Yaylası Tesisleri ‘nde özel indirimlerden fayda sağlıyorsunuz.

Hem kulübünüzü desteklemek için hem de daha sayamadığımız bir çok avantajdan faydalanmak için bu kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Fenerbahçe Worldcard kredi kartı başvurusu için mesaj yolunu kullanabilirsiniz. Kısa mesaj bölümüne “WORLD” yazın boşluk bırakın “TC Kimlik No” yazıp 4421‘e kısa mesaj ile başvuruda bulunun.

İsterseniz şubeye giderek kredi kartı konusunda daha detaylı bilgi alabilir ve direk oradan başvuruda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu seçeneklerine yazıya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir