Vakıfbank Pos Hesabı Pos Destek

Vakıfbank iş yerlerine iki farklı başlık altında Pos hizmeti vermektedir. Vakıfbank üye iş yeri ya da World kart üye iş yeri olarak verilen hizmetten size en uygun olanını seçebilir ve Pos cihazını kullanıma bu şekilde başlayabilirsiniz. Her iki başlıkta verilen hizmetin her birinin özellikleri farklıdır.

Örneğin Vakıfbank üye iş yerlerinde tüm banka kartlarından sadece tek ödeme işlemi yapılır iken, World üye iş yerlerinde hem tek çekim peşin ödeme hem de buna ek olarak taksit seçenekleri sunulmaktadır. World puan kazanlımı, artı taksit uygulaması da bu cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir.

Vakıfbank POST DESTEK İLETİŞİM 0212 473 60 54

Pos kurulumunda ve sonrasında gerekli destek banka tarafından sunulmaktadır. Olası yaşanan problemler de 0212 473 60 54 numaralı destek hattını aramanız yeterli olacaktır. Pos cihazı arza yaptığında, sanal pos bağlantınız da problem olduğunda tüm durumlarda arama yapabilirsiniz.

Vakıfbank Pos cihazları hakkında daha fazla bilgi almak, kullanım avantajlarını öğrenmek ve aklınıza takılan diğer sorunlara cevap bulmak için ise telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir