TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu

Akaryakıt için özel avantajları olan TEB Total Card aracı olan kişiler için hazırlanmış bir kredi kartıdır. Total Card Kredi Kartı Başvurusu için ve gerekli bilgiler için aşağıda ki yazımızı inceleyebilirsiniz.

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu

Artış gösteren akaryakıt ve otogaz fiyatları ile seyahat yapmakta zorlanan kişiler için hazırlanmış bir kredi kartı sistemidir. Bu özel kredi kartı sayesinde Total petrol istasyonlarından %5 indirimli akaryakıt kazanma şansınız olabilir. Kredi kartı ile kazandığınız bu indirimleri akaryakıt alırken %5 daha ucuza alabiliyorsunuz. Yani 100 tl lik bir akaryakıt alırken 5 tl size bedava olarak geliyor.

TEB Total Card ile 35 tl ye kadar olan akaryakıt alışverişlerinizde imza atmanıza veya şifre girmenize de gerek yok direk kartı göstererek alışverişi yapabilirsiniz.

Ayrıca TEB Total Kredi Kartı ile tüm bonus üyesi iş yerlerinde alış veriş imkanınızda bulunmaktadır.

TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İnternet üzerine online başvuruda bulunarak TEB kredi kartına sahip olabilirsiniz. Başvuru için aşağıda ki linkte bulunan form bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKKB.do

Yukarıda ki linke giriş yaparak istediğiniz kredi kartına başvuru yapmak için seçenekler yer almaktadır. TEB Total kart başvurusu için T.C kimlik no, cep telefonu ve eposta seçenekleri yer alıyor.

TEB Total Card Başvuru Formu
TEB Total Card Başvuru Formu

Ayrıca TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Formu başlıklı yazımıza girerek bonus kart başvurusunda da bulunabilirsiniz. İsterseniz başka bankaları da görmek ve fırsatlarını değerlendirmek için Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 thought on “TEB Total Card Kredi Kartı Başvurusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir