PTT ve Aktifbank ile Kolay Kredi Başvurusu Sorgulama

Maaşlarını PTT aracılığıyla alan emeklilere kredi müjdesi geldi. Aktifbank ile yapılan işbirliği ile emekli maaşlarını PTT’den alanlar krediye başvurabiliyor. 

İhtiyacı olanlar artık banka banka gezmek zorunda kalmayacak. Bir sürü evrak temin etmek ya da bürokratik engelleri aşmaya da çalışmıyor. Emekli maaşını PTT’den alan herkese talebi doğrultusunda kredi imkanı sağlanıyor. Aktifbank ile PTT arasında yapılan protokol gereği, emeklilere özel kredi imkanları sunuluyor.

NAKİT İHTİYAÇ KREDİSİ için size en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile başvurmanız yeterli. SSK, emekli sandığı ya da BAĞ_KUR emeklisi olmanız fark etmiyor. Başvurunuzun ardından yapmanız gereken tek şey beklemek oluyor. Diğer bankalardaki gibi sürekli evrak ve başka istekler için koşuşturmanız gerekmiyor. Ardından ise kredinizin onaylanmasıyla sizi bildirimde bulunuluyor. Sonrasında ise kredinizi güle güle harcamak kalıyor.

Talep edilen tüm kredi tutar ve taksitlerde faiz oranı 1,55 iken, 500 bin TL’ye kadar kredi çekilebiliyor. Nakit İhtiyaç Kredi için hemen bir PTT şubesine uğrayın ve bu imkanı kaçırmayın.

PTT Kredi Başvuru Sorgulama

PTT’den Nakit İhtiyaç Kredisi’ne başvurmanız ve başvurunuzu takip etmeniz için PTT’nin resmi web sitesine girmeniz yeterli. Ardından ise TC kimlik no ve nüfuz cüzdanınız bilgileri ile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

1 thought on “PTT ve Aktifbank ile Kolay Kredi Başvurusu Sorgulama”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir