Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk bankasının müşterileri için sunduğu bir diğer kartı da Nakit Plus Kredi Kartıdır. Bu kredi kartı hakkında sizlere biraz bilgi vereceğiz.

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı ile artık cebinizde nakit para taşımanıza gerek yok. Ayrıca yaptığınız alışverişlerde de altın puanlar kazabilirsiniz.

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Nakit Plus Kredi Kartı

Bu kart ile hem yurt dışında ki hem de yurt içinde ki Kuveyt Türk Bankamatiklerin den 7 gün 24 saat içerisinde istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Visa ve Mastercard amblemi yer alan bir çok iş yerinde vadesiz hesabınızda ki kullanılabilir bakiyeyi alışveriş yaparak bitirebilirsiniz.

Bu kartın en önemli avantajı ise yıllık herhangi bir kart ücretinin olmamasıdır. Hesabınızda bulunan vadesiz paralarınıza Bankamatik aracılığı ile çekebilirsiniz.

Nakit Plus kartı sayesinde bir nevi üzerinizde para taşımaktan kurtuluyorsunuz. Çünkü bu kredi kartı sayesinde vadesiz hesabınızda ki nakit paraları alışverişlerde kullanabiliyorsunuz.

Nakit Plus Kredi Kartı Başvurusu

Şuan için Kuveyt Türk resmi web sitesinden online başvuru yapmak mümkün değil. Bir Kuveyt Türk şubesine giderek bu kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güncel ve yeni bilgileri Kuveyt Türk resmi web sitesinden elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir