Halkbank’tan Yeni Yıl Paraf Para Kampanyaları

Halkbank oldukça kullanışlı kampanya süreçleri ile kullanıcılarına oldukça güzel fırsatlar sunmaktadır. Son zamanlarda en çok dikkat çeken kampanyalardan biri de yeni yıl için hazırlanan “Paraf para” kampanyasıdır. “Paraf para”, Halk Bankası’na ait kredi kartını kullanarak biriktirdiğimiz puan türüdür. Halk Bankası bu seneki yeni yıl kampanyasını bu puan üzerinden gerçekleştirmekle birlikte bahsedilebilecek diğer ayrıntılar ise şunlardır:

  1. 1 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında, yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin, tüm pos cihazlarından taksitli ya da peşin olarak yapılacak olan 100 Türk Lirası ve daha fazla tutarlardaki her ikinci işleme 20 Türk Lirası paraf para verilmektedir.
  2. Toplamda alınabilecek en fazla puan tutarı 100 Türk Lirası tutarında paraf paradır.
  3. Ancak aynı gün aynı iş yerinden birden fazla işlem yaparsak yalnızca yaptığımız ilk işlem geçerli sayılarak kampanyaya dahil olmaktadır. İkinci işlem başka bir iş yerinden yapılmak zorundadır. Aksi takdirde paraf puan kazanımı gerçekleşmeyecektir.
  4. Bahsi geçen bu yeni yıl kampanyasına katılmak ve paraf para kazanmak istiyorsak harcama yapmadan önce kampanyaya dahil olmak için YENİYIL yazıp sonrasında bir boşluk bırakıp sahip olduğumuz Halk Bankası’na ait kredi kartımızın son altı hanesini de yazarak, söz konusu bu kısa mesajı 3404’e göndermemiz gerekmektedir. Bahsettiğimiz bu mesajı gönderdikten sonra kampanya sürecine dahil olabilmekte ve yaptığımız harcamalar da bu kısa mesaj sonrasında bize paraf para kazandırmaya başlamaktadır. Söz konusu bu kısa mesaj ücretsiz olmakla beraber mesajın atılması gereken telefon numarası bankanın sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası olmalıdır.
  5. Halk Bankası’na ait bu yeni yıl kampanyasından asıl kartımız ve varsa ek kartımız ya da sanal kartımızla birlikte yapacağımız alışverişler dahilinde kazanabileceğimiz en yüksek tutar 100 Türk Lirası tutarındaki paraf paradır.
  6. Kampanya dahilinde kazanılan bu paraf paraların son kullanım tarihi 12 Ocak 2018 olmakla birlikte 13 Ocak 2018 tarihinde kazanıldığı halde kullanılmayan paraf paralar banka tarafından geri alınacaktır.

2 thoughts on “Halkbank’tan Yeni Yıl Paraf Para Kampanyaları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir