Finansbank Para Puan Geçerli Olan Yerler

Kredi kartı günümüz koşullarında çok sıklıkla başvurulan ve alışverişte son derece kolaylık sağlayan insanların taleplerinin artmasının sonucunda kullanım alanları ve avantajları genişleyen nakit para dışında alternatif bir alışveriş aracıdır. Yapılan harcamaların taksitle ödenme avantajının olması kişiler için çok cazip gelmekte ve kredi kartına başvuruları arttırmaktadır. Bazı kredi kartlarında bulunan nakit avans çekme özellikleri acil nakit ihtiyacını belirli bir oranda karşılayabildiğinden kredi kartı kullanıcıları tarafından çok yararlanılan başka bir özelliktir. Taksit sayılarının artması ve bazı kredi kartlarının ekstra avantajları sayesinde herkes kendisine uygun bir kredi kartı  bulabilmektedir. Giderek artan bankalar arası rekabetten dolayı da bankalar daha çok tercih edilmek adına birçok ek yenilik ve kampanya sunar. Bu kampanyalar üye iş yerlerinde geçerli olmak üzere müşterilere sunulur.

Parapuan
Parapuan

Kıyafet, yemek, eşya akaryakıt gibi birçok noktada kredi kartları çok çeşitli avantaj ve kampanyalar sunar. Hatta müşteriler sadece ülke içinde değil yurt dışında bile geçerli olan kampanya ve kartlarına özel indirimlerden yararlanabilir. Bütün bunlar kredi kartlarının son derece cazip hale gelmesinin bir sebebidir.

Son zamanlarda en çok tercih edilen ve kullanılan kredi kartlarından bir tanesi de Finansbank’a ait kredi kartlarıdır. Diğer bankaların kredi kartlarının verdiği avantajların yanı sıra anlaşmalı mağazalarda ve üye iş yerlerinde geçerli birçok indirim ve puan kazanma şansı da Finansbank tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Giyim, beyaz eşya, yicecek, akaryakıt ve market alışverişi yapılan birçok farklı noktada çok çeşitli indirimler ve ekstra fırsatlar sunmaktadır.

Finanbank Para Puan Geçerli Olan Alışveriş Yerleri

Finansbank müşterileri kazandıkları para puanları İkea, Vestel, Profilo, Gratis, Polaris, Flo, Medıamarkt, Regal, İpekyol gibi mağazalarda kullanılır. İnternet üzerinen yapılan alışverişlerde de kazanılan parapuanlar kullanılabilir.

Para Puan Geçerli Olan İnternet Siteleri

Hızlıal, N11, Ikea,Tozlu, Markafoni, e-bebek, Koçtaş gibi internet üzerinden satış yapan mağazalar da Finansbank kredi kart kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Bunun yanında Total Akaryakıt, BP Akaryakıt ve Petrol Ofisi de para puanların kullanılabileceği akaryakıt istasyonlarıdır. Bütün bu avantajların yanında Finansbank kredi kartı kullanıcıları uçak bileti alırken de ekstra para puan kazanır ve bu puanları bir sonraki seyahat ve alışverişlerinde kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir