TEB She Card Kredi Kartı Başvurusu

Bayanlara özel olarak çıkarılan banka kartı She Card ile yepyeni bir kredi kartına siz de sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu formunu doldurarak kartınızı alabilirsiniz!

TEB She Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Teb Kredi Kartının Avantajları

Bayanlara özel olarak TEB bankası tarafından hazırlanan bu karta sahip olmak oldukça kolay. She Card başvurusu yaparak sahip olacağınız bazı avantajlar vardır. She Card alarak aynı zamanda Bonus Card‘ın tüm özelliklerine de sahip oluyorsunuz. Ayrıca ek özellik olarak giyim, çocuk giyimi ve kozmetik ürünlerinde ki 100 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda %5 lik ekstra bonus kazanma şansınız var. Kuaför masraflarında, cilt bakımı ve sağlık gibi sektörlerde yapılan harcamalarda da 3 taksit imkanından fayda sağlayabiliyorsunuz.

TEB She Card almak için sadece yapmanız gereken aşağıda ki bağlantıya giriş yapmanız;

https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKKB.do

Açılan pencerede almak istediğiniz TEB kredi kartı başvurusunu seçiyorsunuz. Çıkan formu hemen doldurup gönderebilirsiniz. Kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır. Eğer TEB‘in farklı bir kredi kartı başvurusunu istiyorsanız detaylı bilgilerin yer aldığı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir