Kuveyt Türk Sale Plus ve İhtiyaç Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı

Yeni nesil bir kredi kartı olan Sale Plus farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Klasik, gold ve platin gibi farklı limitlerden oluşmuş çeşitleri mevcuttur.

Kredi kartının diğer bankalardan farklı özelliği ise Sale Plus için kart ücreti alınmamaktadır. Sale Plus ile alışverişlerinizi taksitli olarak yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde ise ödeceğiniz faiz oranları şu şekildedir.

Taksit Sayısı Oluşan Vade Farkı (Vergiler Dahil)
2 2.31%
3 3.09%
4 3.87%
5 4.65%
6 5.44%
7 6.24%
8 7.03%
9 7.84%

Yaptığınız alışverişlerde kullandığınız taksit sayılarına göre verilen faiz oranları yukarıda ki tabloda yer almaktadır. Sale Plus kredi kartı başvurusu öncesi bu faiz oranları önemli bir bilgidir.

Sale Plus Başvurusu Nasıl Yaparım?

Kuveyt Türk Sale Plus kredi kartına internet üzerinden online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ya da Kuveyt Türk bankasına direk müracaat edebilirsiniz.

BİLGİ : 30 Haziran 2014 tarihinde bu bilgiler resmi olarak web sitesinden elde edilmiştir. Kuveyt Türk Sale Plus ve kredi kartları ile ilgili bilgileri aşağıda ki linkten alabilirsiniz. Ya da resmi web sitesinden güncel bilgi edinebilirsiniz.

http://www.saleplus.com.tr/

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredi Kartı 3 aylık bir kredi kartı isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir kredi kartı çeşididir. Kredi kartı faizlerini ve diğer ücretlerini ödemek istemiyorum diyen müşteriler için oldukça cazip bir kredi kartıdır.

Sadece 3 aylık süre boyunca kullanabileceğiniz bu kredi kartını 3 ayın sonunda kırıp atabileceksiniz. Böyle bir kredi kartına sahip olmak için neler yapmalısınız?

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredi Kartı

Sadece kısa süreli olarak lazım olan kredi ihtiyacınızda yanında olan ihtiyaç kredi kartını eşinizin doğum masraflarında, evlilik gibi organizasyonlarda, seyahat esnasında, tatillerde vb. masraflarınız da kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk kısa süreli ihtiyaçlar için bu kartı geliştirdi.

İhtiyaç kredi kartı ile ile tüm harcamalarınızda üye iş yeri olmaksızın taksit imkanı sağlamaktadır.

– İstediğiniz tüm harcamalarda kendi belirlediğiniz taksit sayısına göre vade farkı olarak taksitlendirme yapılmaktadır.

– Bu kart sayesinde yaptığınız herhangi bir alışverişte fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu bu sayede ortadan kalkmaktadır.

– Günümüzde en büyük sıkıntılardan biride kredi kartı borçlarıdır. Sadece 3 aylık kullanım hakkı bulunan bu kredi kartı sayesinde borçlarınız içinden çıkılamaz hale gelmeyecektir.

– Yaptığınız harcamalarınızı 6 ay ile 36 ay arası kadar taksit sayısı ile yapabilirsiniz.

– Yurt dışı harcamalarınızda dahi bu kart ile taksitli alışveriş imkanlarından faydalanırsınız.

– 50 TL ve üzeri işlemlerde taksitli olarak, 50 TL altı işlemlerde ise tek çekim alışveriş yapmış sayılmaktasınız.

Örnek Olarak Taksit Tablosu ;

– Finansman Tutarı : 10.000 TL

– Kar Oranı : %1.23

– Vade : 36 Ay

– Ücret : 100 TL

– Aylık Maliyet : % 1.54

– Yıllık Maliyet : %18.43

– Taksit Tutarı : 360,08 TL

Örnek tutar bilgileri yukarıdaki gibidir.

İhtiyaç Kredi Kart başvurusunu nasıl yapabilirsiniz ?

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu

https://boa.kuveytturk.com.tr/CoreBankingLoanApplicationIndividual/Index?Id=3

Yukarıda ki linke tıklayarak Kuveyt Türk bankası ihtiyaç kredisi sayfasına ulaşabilirsiniz. Formu doldururken ihtiyacınıza uygun olarak doldurmalısınız.

Örneğin; 50.000 TL 5 ay taksit ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bu durumda maksimum 36 ay taksit seçeneği yapılabilmektedir.

İkinci adımda ise size otomatik olarak bir ödeme plana çıkacaktır. Aylık ne kadar taksit ödeyeceğiniz ve ne kadar faiz ödeyeceğiniz açıkça gösterilir. Daha sonra bölümden ilerleyerek kredi kartı başvurusunu bitirebilirsiniz.

İsterseniz online olarak değilde Kuveyt Türk şubesine giderek de bu başvuruyu yapabilirsiniz. Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu için hazırladığımız kategoriyi inceleyebilirsiniz.

BİLGİ : Yukarıda ki bilgiler 01.07.2014 tarihinde Kuveyt Türk bankasının resmi sitesinden elde edilmiştir. Bu tarihten sonra işlemlerde farklılık veya düzenleme olabilir. Resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir