GÜNDE 10 LİRAYA KREDİ VEREN BANKA

Ülkemizde  ve tüm dünya ülkelerinde finans anlamında en önde gelen kurumlar arasında bulunan bankalar aracılığı ile bireylere ve ticari işletmelere finans desteği sağlanmaktadır. Böylelikle ürettikleri ürünlerin piyasada satışı neticesinde varlığını sürdürebilen bankaların hedef kitlelerine ulaşabilmek adına sürekli üretim aşamasında olmaları ve ürünlerini sürekli taleplere göre çeşitlendirmeleri gerekmektedir. Dünya üzerinde bulunan banka sayısının oldukça fazla sayıda olması aralarında bulunan rekabetinde günden güne giderek artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle bankalar müşteri çekmek odaklı sürekli ürünlerini çeşitlendirmekte ve değişik kampanyalar ile piyasaya dönmektedir.

Yapılan farklı kampanyalar sayesinde hedef kitlenin ilgisinin çekilmesi sağlanmaktadır. İlgili kampanyalar bankacılık adına en çok kar getiren ürünler arasında bulunan bireysel kredilerde ki faiz oranlarında yapılan indirimler,ilgili kredi kullandırımlarında müşterinden alınmakta olan masraf tutarlarının düşürülmesi gibi kampanyalardır.  Bu kampanyalar kapsamında bireyler kendilerine en uygun faiz oranlı krediyi tercih ederek nakit para ihtiyaçlarını giderebilmektedir. İlgili faiz oranlarında yapılmakta olan indirimler neticesinde geri ödenecek olan kredi tutarı ve buna bağlı olarak taksit tutarları da düşüş göstermektedir.

Örneğin ülkemizde yaptığı kampanyalar ve sunduğu ürünler ile tanınmakta olan gerek şube sayısı fazlalığı, gerekse müşteri potansiyeli açısından diğer bankalara oranla oldukça ön sıralarda yer almakta olan Yapı Kredi bankası tarafından şimdilerde yapılan kampanya kapsamında günde 10-TL yi kenara koyarak kredi çekebilme imkanına sahip olmaktasınız.

İhtiyaç kredisi adı altında piyasaya sunulmakta olan bu ürün ile kenara günde 10-TL koyabiliyorsanız Yapı Kredi bankasından 9.000-TL tutarında kredi çekebilme olanağına sahip olabilirsiniz. Üstelik bireysel kredilerden özellikle dosya masrafı adı altında alınan masraftan da muaf olarak bu krediyi kullanmaktasınız. 36 ay vadeli olarak verilebilmekte olan ilgili krediye ait aylık ödeme tutarı 314-TL olarak hesaplanmaktadır. Yani bir ayda her gün 10-TL kenara koyduğunuz takdirde aylık taksidinizi neredeyse ödemiş bulunmaktasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir