ING ile Teknokredi Başvurusu

Teknoloji kullanıcılarına müjdeyi ING Bank verdi. Teknoloji ihtiyaçlarınız için ING ile Teknokredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Teknoloji ve bilgi iletişim araçları hayatımızın kopmaz parçası haline geldi. Günlük işlerimizi artık bilgisayar, akıl telefon gibi cihazlar aracılığıyla kolayca halledebiliyor, hatta resmi işlemleri bile bir ‘tık’ aracılığıyla sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda bu sayede tüm ihtiyaçlarımız için kesintisiz iletişim olanağının da sağlayabiliyoruz.

Ancak iyi bir teknoloji aracınında maliyetli olduğunu biliyoruz. İşte tamda bu noktada ING imdadınıza yetişiyor. ING ile Teknosa arasında yapılan anlaşma gereği, tüketiciler istediği teknoloji cihazını kredi ile temin edebiliyor. Cazip fiyatlar ve ödeme kolaylığı sağlanan vade imkanı ile teknoloji sizinle buluşuyor.

 

Bunun için tek yapmanız gereken ise en yakın ING şubesine başvurabilir daha da kolayı Teknosa’nın web sitesinden alışverişinizi yapıp kredi ile ödeme talep edebilirsiniz.

Teknokredi ile 500 TL’den 15 Bin Tl’ye kadar tüm teknoloji imkanlarını edinebilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı 1,29 olup, 36 aya kadar vadelendirme imkanına sahipsiniz. Ayrıca söz kredide dosya masrafı ve kefil talep edilmiyor.

Teknolojik ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda değilsiniz ING Bank Teknokrediye ile hemen başvurun, cazip avantajlardan sizde yararlanın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir