Emlak Konut Projesi Anlaşmalı Bankalar

Ev almak isteyen kişiler için bir müjde niteliğinde olan devlet destekli Emlak Konut projesi son derece güzel imkanlar dahilinde pek çok farklı avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan biri de bir hayli uygun faiz vade ve olanakları ile konut kredisi alma seçeneği olmak ile beraber bu fırsattan yararlanmak isteyen pek çok kişi Emlak Konut projesi ile anlaşmalı bankalar hangileridir merak etmektedir.

Son zamanların en kapsamı ve en avantajlı konut projesi olma özelliği taşımakta olan bu kampanya hemen hemen her ilde büyük inşaat ve konut firmaları tarafından yapılmakta olan lüks evleri oldukça kolay ödeme şartları dahilinde ev sahibi olmak isteyen kişilere sunmaktadır. Söz konusu olan bu kampanyanın vade ve faiz şartlarından bahsetmemiz gerekir ise iki yüz kırk ay vade ile kredi almak isteyen kişilere yüzde 0.79 faiz oranı, yüz yirmi ay vade ile kredi almak isteyen kişilere yüzde 0.45 faiz oranı uygulanacak olup altmış ay ve daha kısa vade sürelerinde ödeme yapacak olan kişilere faiz uygulaması yapılmayacak, başka bir deyiş ile vade farksız kredi alma imkanı tanınacaktır.

 

Bu sistem ödeme seçenekleri ile son derece faydalı ve dikkat çekici olmak ile beraber hemen hemen bütün illerde geçerli olması da daha farklı bir avantaj sunmakta ve bu sayede tüm Türkiye’ye hitap eden bir proje olma özelliği taşımaktadır. Diğer bir başka önemli konu ise pek çok farklı banka ile yaptıkları anlaşma süreci olmaktadır. Bu sayede isteyen herkes kendine en uygun bulduğu bankadan kredi alma olanağı yakalayabilecektir. Söz konusu olan bu anlaşmalı bankaların listesi ise aşağıda belirtildiği gibidir;

a. Albaraka,

b. Garanti Bankası,

c. Halk Bankası,

ç. Türkiye İş Bankası,

d. Vakıf Bank,

e. Vakıf Katılım Bankası,

f. Yapı Kredi Bankası,

g. Ziraat Bankası ve

h. Ziraat Katılım Bankası’dır.

Bu bankalardan herhangi birine müracaat ederek söz konusu olan kampanya dahilinde kredi alma imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir