Akbank Özel Bankacılık Nedir?

Bankaların kapısından girmeyenimiz yoktur. Kimimiz bankacılık işlemleri için kimimizde fatura ödemelerimiz için. Bankalarda sıra beklerken herkes birbirini inceler değil mi? İnkar etmeyelim. Özellikle giyimi kuşamı iyi olan kişilere gözümüz iyice takılır ve her şeyini inceleriz. Hele birde sıra beklemeden işlerini yaptırıyorsa ve o bankada çalışan kişiler onu tanıyıp selam veriyorsa hem kıskanırız hemde çok kızarız. Herkese göre bankanın en özel müşterisi bizizdir ve bizim işimizden başka önemli iş olamaz.

İşte bunu bilen bankalar Private Banking sistemini kurdular yani özel bankacılık. Akbank’ta bu özel bankacılık sistemini hayata geçirdi ve tamamen müşterisinin ihtiyaç ve hedeflerine uygun, gerçek anlamda kişiye özel alternatifler üretir. Uzman kadrodan bir özel müşteri yöneticisi sadece o müşteri ile ilgilenerek ona özel hizmet verir ve müşterinin her şeyi gizli tutulur.

Müşterinin istediği ve gerekli olan bilgileri müşteriye tam zamanında ulaştırır ve risk var ise  müşterisini uyarır. Bu özel bankacılık ile çalışan müşteriler istedikleri herhangi bir yatırım aracını seçmiş olurlarsa olsunlar istedikleri an bilgi ve risk raporu hakkında bilgi alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir