Akbank Axess Kredi Kartı Faiz Oranları 2018

İçinizde Axess kredi kartını duymayan var mı? Yoktur sanmıyorum. Yurt içi ve yurt dışında kullanım sıklığı oldukça fazla. Durum böyle olunca bu karta sahip olmak isteyen çok kişi olduğunu düşünüyorum. Özellikle her kullanımda kazandırdığı chip para’lar ile bu kartı kullanmayı iyiden iyiye avantajlı hale getiriyor. Bu chip para’ları üye iş yerlerinde anında kullanabiliyorsunuz. Kartın özellikleri de çok fazla taksit isteme, erteleme isteme var, hatta temassız ödemesi de var yani şifre girmeden 50 TL ve altı alışverişlerinizde tek bir dokunuşla kullanabiliyorsunuz.

SGK ödemelerinizi bile yapabiliyorsunuz. Hatta güzel bir uygulamaları daha var. Ekstre bölme; Ekstrede yazan borcunuzu 2’ye hatta 3’e böldürüp taksitle ödeyebiliyorsunuz.

Gelelim Axess kredi kartının faiz oranlarına; akdi faiz yani iki taraf tarafından kabul edilen, sözleşmede belirlenen faiz oranı % 2,02 , gecikme faizi % 2,52 , en çok kullandığımız nakit avans işleminin faiz oranı % 2,02  , az önce belirttiğimiz ekstre bölmenin faiz oranı % 1,99  , faturalar için verilen otomatik ödeme talimatının faiz oranı % 2,02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir