Yapı Kredi Play Card Kredi Kartı Başvurusu

Gençlere torpil yapan Yapı Kredi Play Card ile nam salmış bir kart sistemidir. Artık Play Card’a başvurmak da çok kolay!

World üyesi iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde world’un getirdiği avantajlardan siz de faydalanarak puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanlar ile World üyesi iş yerlerinden alışveriş imkanı da kazanıyorsunuz.

Gençler için yapılan bu kredi kartında cep telefonuna TL yükleme sistemi de sağlanmaktadır. Yaptığınız alışverişlerde kazandığınız puanları Cep telefonuna TL yüklemesi yaparak kullanabiliyorsunuz.

Eğer aşağıda ki bağlantıda ki kart detaylarını okur ve dikkate alırsanız gençler bu kredi kartı ile borç batağına saplanmayacaktır.

http://www.playcard.com.tr/onemli-play-bilgileri/kredi-karti-kullanma-taktikleri.aspx

Yapı Kredi Play Kredi Kartı Başvurusu

 

Play kredi kartına hemen cep telefonundan ” PLAY ” yazıp boşluk bırakarak ” T.C. Kimlik numaranızı ” yazın ve 4407‘ye sms gönderin ve başvurunuzu yapın.

İsterseniz Yapı Kredi şubelerinden direk Play card başvurusunu yapabilirsiniz. Yapı Kredi Play Card ile sizinde yaşamınız değişebilir.

BİLGİ: Yukarıda ki bilgiler 19.09.2014 tarihinde bankanın resmi web sitesinden alınan bilgilerdir. Kredi kartları ile ilgili güncel bilgileri bankanın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir