SENETLE BORÇ PARA VERİYORUM

Bu yazımızda senetle borç para veren kişilerin bu işlemleri hangi sistem ile yürüttüğünü anlatacağız. Bu hizmetin belli başlı yöntemleri şunlardır; Senetle cep telefonu satışı, senetle altın alma, senetle kredi çekme ve senetle borç para verme.

  • SENETLE CEP TELEFONU SATIŞI: Senet ile cep telefonu satış işlemini gerçekleştirerek telefon ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • SENETLE ALTIN ALMA: Senetle altın satan kuyumculara internet üzerinden bile ulaşabilirsiniz. Hatta yüz yüze herhangi bir görüşme olmadan dahi altını alabilir, ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aldığınız bu altını kendiniz satabileceğiniz gibi kuyumcudan da bunu rica edebilirsiniz. Eğer bu yönteme başvuracaksanız size tavsiyemiz, yüz yüze görüşerek bu alışverişi gerçekleştirmeniz yönündedir.
  • SENETLE KREDİ ÇEKME: Senetle kredi çeken kişiler, firma bünyesinde bulundurdukları kredi notları yüksek kişiler tarafından çekilen kredi ile işlemlerini yürütürler. Çekilen kredi size verildikten hemen sonra sizden belli bir miktar komisyon talep edilmektedir. Bu komisyon haricinde, aylık yaptığınız ödemelerden de belli bir faiz oranı yine bu firmaya aittir.
  • SENETLE BORÇ VEREN KİŞİLER: Senetle borç veren kişiler bir şirket, firma olabileceği gibi direkt bir kişi de olabilir. Bu kişiler de senetle kredi çekme işleminde olduğu gibi sizden yüksek faiz oranları ile kısa sürede ödeme talep edeceklerdir. Bu kişiler bir nevi sanal tefecilik işlevi görürler. Bu sebeple böyle bir yola başvurmamanızı tavsiye ederiz.

Kaynak: http://www.acilnakit.org/borc-para-veriyorum/

2 thoughts on “SENETLE BORÇ PARA VERİYORUM”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir