BİGPARA CANLI BORSA MYNET GİRİŞ

Borsayı ticarete konu olabilecek hemen her şeyin alım ve satımının yapıldığı kurumsal bir piyasa olarak tanımlamamız mümkündür. Borsa üzerinden genel olarak alınıp satılan şeyler ise; hisse senetleri, döviz, bono, emtia ve tahvil gibi örnekleri çoğaltılabilecek şeylerdir.  Borsanın en önemli özelliği ise yatırımcılar tarafından anlık olarak takip edilmesi gerektiğidir. Çünkü her an ilgilendiğimiz şeylerin değeri değişebilmekte ve bu bizi önemli ölçüde etkileyecek bir değişim olabilmektedir. Bu nedenle borsa ile ilgilenen hemen herkes gelişmeleri takip etmek adına belli bağlantı kanalları kullanmaktadırlar.

Bu kanallardan biri “Bigpara” VE “Mynet” adlı internet sitesidir. Bu site üzerinden borsayı canlı olarak takip etmek mümkün olmaktadır.  Finansla alakalı pek çok konuda bilgi sahibi olacağımız bu sitede daha farklı işlemler de yapmamız mümkündür. Ama en önemli hizmeti canlı borsa akışı hakkında bilgi vermektir.

  1. canlı borsa mynet
  2. bigpara canlı borsa

Bigpara sitesine girip oradan da canlı borsa bölümüne tıkladığımızda Borsa İstanbul, kısa adıyla BİST üzerindeki yüzlerce firmanın her birinin saniye saniye gelişimini ve değişimini gözlemlememiz mümkün olmaktadır. Borsa İstanbul’daki her bir firmanın hisse senetlerinin alış ve satış fiyatlarını, borsadaki hacmini, en son işlem zamanını ve daha pek çok bilgiye ulaşmamız mümkündür. İstediğimiz herhangi bir firmanın üzerine tıkladığımız zaman ise o firmayla alakalı genel bilgilere, mali tablolarına, hisse grafiklerine, hisse haberlerine ve firmayla ilgili yapılan teknik yorumlara ulaşmakla kalmayıp eğer firmayı beğenirsek hisselerimize de ekleyebiliriz.

Ancak hisse eklemek ya da çıkarmak gibi işlemler yapmak için Bigpara üzerinden giriş yapmamız gerekmektedir. Giriş yapmak için geren bilgiler ise, e posta adresimiz ve şifremizdir. Ancak bu şart yalnızca hali hazırda üye olan kişiler için geçerlidir. Üye olmayanların söz konusu işlemi yapabilmesi için üye olması gerekmektedir. Üyelik içinse adımız, soyadımız, e posta adresimiz ve şifremiz yeterli olacaktır. Ayrıca üyelik sözleşmesini okuyup onaylamak da oldukça önemlidir. Bunların dışında Facebook bağlantımızla, Login profilimizle ve Google hesabımızla da direk giriş yapmak ya da yine bu bilgilerle siteye üye olmak da sunulan kolaylıklar arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir