Acil Para Lazım Olursa Nasıl Bulabiliriz?

Hepimizin ödemelerimizi yapmakta sıkıştığı dönemler olmaktadır. Bu dönemlerde borçlar üst üste gelir ve hangisini ödeyeceğimizi bulmak da zorlanacağımız bir süreç bizi bekler. Kısa sürede daha da zor durumda kalmamak adına acil para bulmamız gerekebilir.

 Çoğumuzun yaptığı gibi acil para ihtiyacımız olduğunda; ilk koştuğumuz yer bankalardır. Ancak bankalar da işini garantiye aldığından, güvenilirlik beklemektedir. Kredi notumuz ödemelerimizin analizini ortaya koymakta ve kredi verebilmek için bankalar bu güvenilirliği sağlamamızı beklemektedir. Bankalar kendilerini güvene almadan artık kredi vermek taraftarı değiller, bunun içinde sıkılaştığını görebiliyoruz . Medyadan da sürekli görüyoruz ki  kredi kullanıp da ödeyemeyen, borçları birikmiş bekleyenler, yasal takip de mahkemelik olan örnek bir sürü kişi vardır. Düzenli bir işimizin olması bankalardan kredi kullanarak acil para alabileceğimiz anlamına gelmiyor. Geçmişimize dönük inceleme yaptıklarında belirli kriterler aralığında , kredi kullanma notunu sağlıyor olmamız gerekir. Bu durumda acil para lazım olduğunda , bankalardan para bulmakta da biraz zorlanabiliriz.

Acil Para Lazım Nereden Bulabilirim?

Hastalık olabilir, kredi kartı borçlarımız yüklü gelmiş ve üst üste ödeyemeyip yasal takibe girmiş olabiliriz ; bu durumda eş dosttan da borç bulmak, günümüz şartlarında herkes kendisini zor geçindirdiğinden dolayı bir hayli zor gözükmektedir. Ya başımızı belaya sokarak o an sonrasını düşünemeden tefeci bulmak durumunda çalışmalara başlayacağız ya da acil para lazım olduğunda neler yapabiliriz diye sorup soruşturup çevremizdekilerden destek alacağız.

Şu günlerde tefecilere bulaşmadan para bulacağımız danışmanlık yapan firmalar gündemdedir. Size faizi ile yine taksitle bankalardan para kullandırabilirler. Bu firmalar sizin adınıza finans çalışanları ile çalışmalar yaparak dosya oluşturuyor. Sicilinize göre neler yapılabilir ve bankalardan red almadan nasıl kredi kullandırılır, uzman şekilde destek olarak kredinizi çıkarabiliyorlar. Kredi notu düşük olup bir türlü kredi alamayan kişilerin ise puanlarını yükseltmek için yöntemleriyle yine hizmet  veriyorlar.  Tamamen yasal çalışan firmalar olduğundan da sonrasında başımız ağrımıyor.

Acil para ihtiyacımızı çözümlemek için en hızlı hizmet alabileceğimiz yer olan kredi kullandırım danişmanlık firmalarına başvuru formunu doldurarak hizmet almaya başlıyoruz. Onlar da durumumuza göre dosyalarımızı hazırlayarak bize yardımcı oluyor . Bu süreç sonunda talep ettiğimiz ve ihtiyacımız olan parayı almış oluyoruz, tek fark biraz daha faizi göze alarak danışmanlık firması eşliğinde kısa sürede bulamadığımız acil parayı onlar sayesinde bankadan alabilmiş oluyoruz. Tabi ki o kadar da olacak, amacımıza ulaşalım da..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir