Ziraat Bankası Evlilik Kredisi

Hayatımız boyunca yaşamakta olduğumuz en masraflı süreçlerden biri şüphe yok ki evlilik olmak ile beraber neyse ki bu aşamada pek çok gencin imdadına Ziraat Bankası evlilik kredisi yetişmekte ve oldukça uygun şartlarda borç para vererek evlilik süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu konu ile alakalı olarak bilgi almak isteyen kişiler için ise adı geçen sistemden faydalanarak kredi almış olan Emre Bey’in deneyimlerini paylaşmak faydalı olacaktır.

” Uzun zamandır nişanlı olduğum halde toplu para bulamadığım için bir türlü düğün yapamıyordum. Eşyalar, takılar, düğün masrafı, gelinlik, damatlık derken masrafların ardı arkası kesilmiyor bu durum da beni her geçen gün daha da büyük bir çaresizliğe itiyordu. Artık kredi çekmekten başka ümidim kalmamıştı ancak bankaların ihtiyaç kredisi faizleri bir hayli yüksek olduğu için bu ödemelerin de bütçemi sarsacağından korkmakta idim. Araştırmalarıma devam eder iken Ziraat Bankası’nın evlenenlere özel bir kredi sisteminin olduğunu fark ettim. Üstelik şartları da bir hayli uygundu. Faiz oranları ve diğer ödeme seçenekleri ile son derece avantajlı olan bu sistem dahilinde kredimi aldım ve düğünümü de son derece rahat bir şekilde üstelik de eksiksiz olarak yaptım. Bu hizmet sayesinde benim gibi daha pek çok kişi düğün yapacak parayı temin etme olanağına sahip olmak ile beraber aynı ya da benzer durumda olan herkese söz konusu olan bu faydalı ve bir hayli de avantajlı olan kredi sistemini kesinlikle tavsiye ederim.”

Ziraat Bankası Evlilik Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar

Bu aşamada evlenecek olan çiftlerin yaşları son derece önemli olduğu için bunu belirtmek için geline ve damada ait olan kimlikleri beyan etmek gerekmektedir. Bilinmelidir ki yalnızca 18 ile 24 yaş aralığında olan kişilere kredi verilmektedir. Ancak evlenecek olan çiftlerden herhangi biri dört yıllık üniversite yani lisans mezunu ise bu süreçte yaş sınırı 26’ya yükselmektedir.

Merak edilmekte olan diğer tüm detaylar için ise mevzu bahis olan bankaya ait olan 444 0 444 numaralı hattı aramak sureti ile bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir