Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi

Engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak için bir adım da Ziraat Bankasından geldi. Banka engelsiz destek paketi ile engellerin kaldırmayı hedefledi. Kişiler artık ticari hayatta yer alabilecek. Özellikle finansman bulmakta zorluk çekenler daha fazla arayış içerisine girmeyecek. Hem ticari hayatta hak ettikleri değeri bulur iken hem de ekonomiye de artı yönde destekler sağlayabilecekler. Daha fazla merak içerisinde bırakmadan paket hakkında merak edilen diğer detaylara geçelim;

Engelsiz Destek Paketi Genel Özellikleri

  • Kullanacağınız kredi kapsamında masraf kalemi alınmıyor,
  • Bireysel Emeklilik Sistemine kadar tüm hizmetler de size özel indirimler sunuluyor,
  • Paket kapsamında 60 ay gibi uzun vadeler de, oldukça düşük faizle kredi sizi bekliyor.
Ziraat Engelsiz Destek Paketi
Ziraat Engelsiz Destek Paketi

Sadece engelli bireyler değil bunun yanı sıra şirket bünyesinde engelli istihdamı sağlayan firmalarda özel kampanyalardan yararlanabilecek aynı şekilde düşük faizli kredi kullanabilecek. Buna ek olarak Ziraat internet bankacılığı kullanan ve en az 2 faturayı otomatik ödeme talimatı veren şirketlerin ortağı olan engelli bireyler de paketten yararlanma hakkına sahip. Normal de bankalar bu ve benzeri krediler de maksimum 36 ay vade sunmaktadır ve çoğu zaman kullanılan rakam yüksek olur ise ödeme zorluğu ile karşı karşıya kalınabiliyor. Oysa ki 60 ay vade rahat ödeme yapmanızı kazancınızın yarısından fazlasını bankaya vermemenizi sağlar.  Banka gerek size gerek ise eşiniz ya da 18 yaş üzerinde ki çocuğunuza özel Bireysel emeklilik teklifleri hazırlıyor. Bu tekliflerden hangisi sizin için ideal olur ise anında yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Paket sadece anladığınız ve belirttiğimiz üzere engelli bireyleri desteklemiyor, engelli birey çalıştırma yolunda şirketleri de teşvik ediyor. Sunulan imkanlar oldukça cazip. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden engellerin verdiği maddi yükü aşmak istiyorsanız, gerekli finansmanı bulamadığınızdan adım atamıyorsanız bankanın size en yakın şubesine giderek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Şubeye gidemeyenler arasında iseniz de her gün her saat aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığı kullanabilirsiniz.

1 thought on “Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi”

  1. Konut kredisi için ihtiyacım var 100.000 bin için bu yüzden ivedilikle dönerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir