World Puan Kazandıran Kampanyalar

En çok tercih edilen kredi kartlarından biri olan World kartın en büyük avantajı alışveriş yaptıkça birikmekte olan World puan özelliğidir. Son derece kullanışlı olan bu özellikten daha iyi şartlarda faydalanma hizmeti sunmak amacı doğrultusunda da World puan kazandıran kampanyalar gerçekleştirilmekte olup söz konusu bu süreçler dahilinde ekstra puan kazanma ve dilediğimiz yerde tıpkı para gibi kullanma şansımız mevcut olmaktadır.

Söz konusu olan bu kart ile alışveriş ya da ödeme yapmak sureti ile World puan kazandırmakta olan kampanyalardan en çok dikkat çekenleri şunlardır:

  1. Batik Giyim’den Yapılacak Alışverişlerde World Puan Kazanma Olanağı

Söz konusu olan bu karta sahip olan kişiler ülkenin pek çok yerinde şubesi mevcut olan Batik Giyim’den ya da mevzu bahis olan bu mağazaya ait online alışveriş sitesinden  150 Türk Lirası ve üstündeki tutarlarda yapacakları alışverişlerde 15 Türk Lirası tutarında World puan kazanma olanağı yakalamaktadırlar. Anlatılmakta olan bu avantajlı kampanya 3 Ocak 17 tarihinde başlamakla birlikte bu olanaktan son faydalanma tarihi 31 Ocak 17’dir.

  1. Tchibo Alışveriş Sitesinden Yapılacak Alışverişlerde World Puan Kazanma Olanağı

Adı geçen bu alışveriş sitesi de ekstra puan kazanmak için kullanabileceğimiz yerler arasında ve dolayısı ile kampanya kapsamında bulunmaktadır. Söz konusu  olan bu internet üzerinden alışveriş yapma olanağı sunan site üzerinden 150 Türk Lirası ve üzeri tutarlarda yapılacak olan alışverişlerde 25 Türk Lirası tutarında World puan kazanma olanağı sunulmaktadır. Bu kampanyaya ait olan başlangıç tarihi 1 Ocak 17 iken, söz konusu olanaktan yararlanabileceğimiz son tarih 31 Ocak 17’dir.

  1. Ereyon Tchibo Alışveriş Sitesinden Yapılacak Alışverişlerde World Puan Kazanma Olanağı

Ekstra puan kazanmak amacı ile alışveriş yapabileceğimiz yerler arasında Ereyon adlı online alışveriş sitesi de bulunmaktadır. Söz konusu olan bu internet sitesi üzerinden 500 Türk Lirası ve üzerindeki tutarlardaki alışverişlerde 50 Türk Lirası değerinde World puan, 1000 Türk Lirası ve üzerindeki tutarlardaki alışverişlerde ise 75 Türk Lirası değerinde World puan kazanma olanağımız bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir