VAKIF KATILIM VKART BAŞVURUSU

Vakıf katılım bankası, II.Beyazıt, I. Mahmut, II. Mahmut, Murat Paşa Vakfı tarafından gerek yoksullara yardım amacıyla gerek tüccarlara yardım amacıyla kurulmuş bir kurumdu. Yani şu anki bazı tarihimizi anlatan dizilerimizde görüyoruz ya, Padişahların yaptırmış olduğu yardım vakıflarını, işte onlardan biri olarak eski ve bu günümüze kadar uzanmış olan bir kuruluş diyebiliriz.

850.000.000 TL sermayesi  ile Bankacılık düzenleme ve Denetleme Kurumunun 03.03.2015 tarihinde bir Anonim şirket olarak kurulmuş ve 17.02.2016 da Bankacılık izni almıştır. Katılım bankacılığın en genç üyelerinden olan Vakıf katılım bankası, Vakıf kültürünün en önemli kurumum olarak faaliyet sürdürmektedir.

vakıf katılım v kart
vakıf katılım v kart

En büyük misyonlarından biri, kendi kültürünü sürdürüp, insanlara yardım etmektir. Günümüzde tüm bankaların insanlarına sunmuş olduğu hizmetlerin hepsini Vakıf Katılım bankası da sunmaktadır Ev finansmanı, araç finansmanı, arsa finansmanı, iş yeri finansmanı, tüketici finansmanı gibi bir çok hizmetler sunmaktadır.

Vakıf Katılım VKART Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıf Katılım Vkart ta tüm müşteri için sunmuş olduğu bir hizmettir. Vkart sayesinde tüm banka işlemlerinizi ATM lerden ve internet sitesinden yapabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi, para transferlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yurt için ve yurt dışında Mastercad ve Visa olan tüm ATM lerden kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Vkart başvurusu için en yakın şubesinden veya 0850 202 1 202 numaralı müşteri hizmetlerinden ayrıntı olar tüm detayları öğrenebilirsiniz. Artık günümüzde kredi kartı kullanmayı, banka kartlarına yönelmiş bir durumda. Çünkü kredi kartlarının kart aidatları ve insanları yüksek limitlerinin cazibesine karşı koyamamaları, banka kartı kullanımına itmiştir. Evet bu artık doğru olabilir. Çünkü insanlar artık kullandıkları kredi kartı ödemelerine para yetirememeye başladılar ve kötü durumlara düşüp icralık olmamak için kendilerini limitleri dahilinde harcamalar yapmaları için,  kısıtlamalara gitmek zorunda oldukları görüyoruz. Bu gibi nedenlerden dolayı sizde banka kartı çıkartmak istiyorsanız, Vakıf Katılım Vkart başvurusunda bulunabilirsiniz.

8 thoughts on “VAKIF KATILIM VKART BAŞVURUSU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir