Ummadığın Yerden Hemen Para Getiren Dua

İnsanlar para bulmak için birçok yöntem denedikten sonra, umudu manevi değerler ve metafizik enerjilerde bulabilir. Bu metafizik enerjiler ve manevi değerler elbette ki dualardır. Dualar, bizlere hem güç verir hem de dayanma sabrı ve umut verir. Fakat her ne kadar böyle faydalı olsa da, sadece dualara bağlı kalmamak, bir yandan da maddi dünyaya dönerek elimizden geleni yapmamız gerekir. Bildiğiniz gibi duaların elinden geleni yaptıktan sonra Allah’a bırakılanı makbuldür. Bu sebeple, olabildiğince yol ve yöntem denerken dua etmek, manevi açıdan daha çok güç verecektir. Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin okuması için birkaç tane hemen para getiren dua paylaşacağız sizinle.

 • Hepinizin bildiği bir sabır duasıdır bu paylaşacağımız. Eğer “La havle ve la kuvvete
  illa billahil aliyyil azim”
  derseniz Allahü teâlâ her işinizi kolaylaştırır ve yaptığınız işin sabrını verir.
 • Hergün sabah namazından sonra on defa “İnşirah suresini” ve bir defada aşağıda yazacağımız duayı okursanız, hemen para gelir ve o anki fakirlikten kurtulursunuz.
  “Allahumme innî es’elüke fethammübîne, ve nasran azîze ve safhan cemîle, bi hurmeti Fâtihatin, fütûhâtin, meftûhâtin, min ilmi ümmil kitêbi li dîniyyetin, ıttılâiyyetin alâ usûlihe fil ğaybi, Allâhu latîfun bi ibâdih. Yerzuku men yeşe’ ve hüvel kaviyyül azîz”
 • Pazartesi ve Çarşamba aşağıda yazdığımız Tekasur Suresini 40 kez okuyan kişiye, ummadığı yerden hemen para gelir.

  “Bismillahirrahmanirrahim

 Elhakümüt tekasür. Hatta zürtümülmekabir. Kella sevfe ta’lemun. Sümme kella sevfe                  ta’lemun. Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn. Le teravünnelcehıym. Sümme leteravünneha aynelyakıyn. Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym”

 • “Ya Rahman Ya Rahim Ya Fettahu Ya Vehhab İfteh Li Kulubi Verzukni Bi La Te’ab“ Bu duayı 21 gün boyunca her akşam namazından sonra 70 defa okursanız, hemen para sahibi olursunuz.
 • ‘’ Bismillahirrahmanirrahim. Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen, ve yerzukhu min haysü la yahtesip. Ve men yetevekkel alallahi fehube hasbuh. İnnallahe baliğu emrih, kad cealallahu li külli şey’in. “ Bu dua Talak suresine ait ayetlerden oluşmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir