QNB Finansbank Müşteri Yorum ve Şikayetleri

Ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok farklı banka bulunmak ile beraber yapılmak istenen herhangi bir işlemde bunlardan birini tercih etmek son derece zor olmakta ve konuda en sağlam ve kaliteli bilgi daha önce hizmet alan kişilerden elde edilmekte ve bu yüzden de bankalar ile alakalı olarak yorum ve şikayetleri dile getirmek çok önemli bir konu olma özelliği taşımaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri olan QNB Finansbank müşteri yorum ve şikayetlerini inceleyerek bu yerden hizmet almak isteyen kişilerin fikir edinmeleri için belli başlı konularda açıklamalar yapmaya çalışacağız.

 

Bu banka bilindiği gibi yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan kayda değer sayıda da bir müşteri portföyüne sahip olmaktadır. Pek çok kişi bankacılık işlemlerini yerine getirmek için bu yeri tercih etmekte olup, devamlı müşteri sayısı açısından da ülkemizin en önde gelen bankalarından biri olmaktadır. Ancak adı geçen bu yer ile alakalı olarak en çok göze çarpan şikayetlerinden devamlı kullanıcılardan geliği dikkat çeken en önemli husus olmaktadır. Yıllardan beri bu banka ile iş yapmakta olan ve son derece de memnun bir şekilde de bu sürece devam etmekte olan kişilerin bu bankanın QNB olmasından sonra hizmet kalitesinin düştüğünü belirtmektedir.

Yine yapılmakta olan şikayetler analiz edildiğinde bahsi geçen bu değişimden sonra gerçekten de memnuniyetsizliğin gözle görülür oranda arttığı tespit edilmektedir. Bu noktada pek çok kişi eskiden ücretsiz olan pek çok farklı hizmetim şu anda para karşılığında verildiği hatta olur olmaz her şey için ya para talep edildiği ya da kesinti yapıldığı belirtilmektedir.

Bir başka sıkıntılı süreç ise QNB Finansbank’ın son zamanlarda maaşlı müşterilerine talepleri olmaksızın gönderdikleri kredi kartları olmaktadır. Bu durum hemen hemen her maaşlı müşterinin başına gelmek ile beraber gerçekten de çok büyük bir rahatsızlığa sebep olmuş ve düzeltilmesi için oluşan talepler de son derece yoğunlaşmıştır.

Özetle, bu bankanın bahsi geçen değişiklikten sonra eski kalitesini kaybettiği pek çok müşterinin belirttiği önemli bir detay olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir