Paytoo Hesabı Nasıl Açılır? Paytoo Türkiye

Online olarak para kazanmak ve para transferleri yapmak ülkemizde son derece rağbet gören bir işlem olmak ile beraber bu kapsamda kullanılabilecek sınırlı sayıda uygulama mevcut olmakta ve bunlar arasında en çok rağbet görenlerden biri de Paytoo olmaktadır. Bu sebepten dolayı bahsi geçen sistemden faydalanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında “Paytoo hesabı nasıl açılır?” sorusu mevcut olmaktadır.

Bildiğiniz üzere ülkemizde online olarak parasal işlemler yapmak deyince akla gelen ilk seçenek Paypal ilen adı geçen bu uygulamanın ülkemiz piyasasından çekilmesi çok büyük boşluğa neden olmuş ve oldukça fazla sayıda kişiyi sıkıntıya düşürmüştür. Bahsi geçen bu boşluğu doldurmak için hizmet vermekte olan seçeneklerden biri de Paytoo olsa da ülkemizde yeni olan bu sistemi bilen ve kullanan kişilerin sayısı son derece az olmaktadır. Bu sebepten dolayı işlerini halletmek isteyen vatandaşlarımız üyelik ve daha başka süreçler ile alakalı olarak bilgi edinmek istemekte ve bu konuda yardıma ihtiyaç duymaktadır. Eğer siz de anlatılmakta olan süreç ile alakalı olarak bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bugünkü makalemizi okumak olmaktadır.

Paytoo’ya Nasıl Üye Olunur?

Eğer siz de internet üzerinden yapmakta olduğunuz işlemlerden para kazanıyor ve bu paraları da kullanmak için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız ilk aşamada bilmelisiniz bir hesap açmalı ya da başka bir deyiş ile üyelik oluşturmalısınız. Bunun için ise yapmanız gereken her şey yazımızın devamında aşama aşama anlatılmaktadır. Siz de bu basamakları tek tek takip ederek üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir ve sunulmakta olan  hizmetten her taleplerinize uygun olarak faydalanma imkanı yakalayabilirsiniz. Bahsi işlemler ise şu şekildedir;

A. İlk olarak uygulamanın resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

B. Bu internet sitesi üzerinde Sign Up sekmesine tıklamalısınız.

C. Daha sonra üyelik işlemleri için gerekli olan bilgilerin girişini yaparak sisteme giriş sağlayabilirsiniz.

Ç. Bundan sonra son olarak kullanmakta olduğunuz banka kartına ait olan bilgileri girmelisiniz. Bu sayede kazandığınız paraları ya da para transferlerinizi bu kartınız aracılığı ile gerçekleştirme imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir