Oriflame Ödemeleri Hangi Bankalara Yapılıyor?

Katalog üzerinden ürün satma yolu ile para kazanmak oldukça kullanışlı bir yöntem olmakla birlikte söz konusu olan bu sistemle para kazanma olanağı bulan oldukça fazla sayıda kişi bulunmakta olup bahsi geçen sistem üzerinden en çok tercih edilen firma ise kişisel bakım ve kozmetik sektöründe öncü olan Oriflame firmasıdır. Söz konusu firmaya ait kataloglardan satış yaparak para kazanmak için satacağımız ürünlere ait belli tutarlardaki paraları bankalar aracılığı ile ödememiz gerekmekte olup, bu konu ile alakalı olarak en çok merak edilen konu da oriflame ödemelerinin hangi bankalardan yapılıyor olduğudur.  Her ay düzenli olarak yaptığımız satışlar doğrultusunda belli tutarlarda ödemelerimiz bulunmakta olup bu ödemeleri yapmak için tek yol bankalar aracılığı ile yapılan ödeme sistemleri olmaktadır.

Oriflame Ödemesi Yapılabilen Bankalar

Anlatılmakta olan işi yapan kişilere oriflame faturalarını nereye ödeyeceklerine dair fikir oluşturması amacı ile aşağıdaki liste hazırlanmış olup, faydalı olacağı umulmaktadır:

  1. Akbank; şubelerden ödeme 2,5 Türk Lirası, bankamatikten kartlı veya kartsız ödeme ücretsiz, internetten ödeme ise 1 Türk Lirası’dır.
  2. Garanti Bankası; şubelerden ödeme 5 Türk Lirası, bankamatikten kartlı ödeme 2 Türk Lirası, internetten ödeme ise 1,5 Türk Lirası olmakla birlikte bankamatiklerden kartsız işlem yapma olanağı bulunmamaktadır.
  3. ING Bank; şubelerden ödeme 2 Türk Lirası, bankamatikten kartlı veya kartsız ödeme hizmeti bulunmamakta olup internetten ödeme ise ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  4. İş Bankası; adı geçen bu banka üzerinden şube içinde ödeme yapma olanağı bulunmamakla beraber bankamatikler üzerinden kartsız olarak yapılacak ödemelerde alınacak masraf tutarı 4 Türk Lirası, kartlı işlemlerden tahsil edilecek tutar 3 Türk Lirası, internetten yapılacak olan ödemeler için alınacak olan masraf tutarı da 1 Türk Lirası’dır.
  5. Türkiye Ekonomi Bankası; söz konusu olan bu banka oriflame ödemelerinde en avantajlı banka olma özelliği taşımakla birlikte şubelerden yapılacak ödemelerden 1 Türk Lirası tahsil edilmekte olup diğer tüm ödeme şekilleri ücretsizdir.
  6. Ziraat Bankası; şubelerden yapılacak olan ödemeler 5 TL, bankamatikten yapılacak olan kartlı ve kartsız işlem için 3 TL alınmakta olup internet üzerinden ödeme yapmak ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir