Kredi Kartı Limiti Arttırma

Kredi kartı limitini arttırmak için çeşitli yollar arıyorsanız sizler için araştırıp elde ettiğim bu bilgileri kesinlikle uygulamalısınız.

Kredi Kartı Limiti Arttırma

Arkadaşlar size kendimden örnek vererek kredi kartı limiti nasıl arttırılır cevabını vereceğim. İki bankadan almış olduğum kredi kartlarımın neredeyse taksitleri hiç düzenli olarak ödemedim. Bu bankalar ise Garanti Bankası ve Akbank idi.

Bu yüzden kredi notum da taksitlerde ki gecikmeden dolayı düştü. Kredi kartı limit yükseltme için başvuru yaptığımda 3 kez yapmış olduğum sadece asgari tutarı ödememdi.

Bunun üzerine 1.000 TL’lik limiti bulunan Akbank kredi kartımın borçlarını ödeyerek kartımı kapattırdım. Tabi ki kartı iptal ettirmemem için bana chip para gibi şeyler teklif ettiler fakat kabul etmedim ve kredi kartını iptal ettirdim.

Aradan yaklaşık 1 ay geçti ve ben tekrardan Akbank‘a kredi kartı başvurusunda bulundum ve gelen kartın limiti 2.200 TL idi. Siz de banka ile aranızda güven tazeleme işlemini yaparsanız bu kartınızın limitini de yükseltme şansınız var. Fakat sigortalı bir işte çalışmanız gerekmektedir.

Ayrıca eğer başka bir kredi kartına sahipseniz sadece asgari tutarı değil aynı zamanda borcun tamamını kapatın ki kredi kartı limit arttırmada size engel olmasın.

1 thought on “Kredi Kartı Limiti Arttırma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir