KOSGEB Üye Girişi- KOSGEB.GOV.TR

Ülkemizde yatırımcıları ve girişimcileri desteklemek amacı ile yapılmakta olan pek çok farklı çalışma mevcut olmak ile beraber bahsi geçen bu politikaları yürütmekte olan kısa adı ile KOSGEB yani Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı bu konuda oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu noktada anlatılmakta olan olanaklardan faydalanmak için ilk önce adı geçen bu yere üye olmak sonrasında da KOSGEB üye girişi gerçekleştirmek gerekmektedir. Bahsi geçen tüm bu işlemleri yapmak için ise her bir aşama yazımızın devamında detaylı olarak anlatılmaktadır.

KOSGEB Üyeliği ve Üye Girişi Yapma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Adı geçmekte olan bu kurum iş yeri açmak isteyen ya da mevcut olan iş yerlerini geliştirme amacı taşımakta olan kişilere son derece kapsamlı bir hizmet sunmakta ve gerek kredi gerekse de hibe ödemeleri ile maddi destekler sağlamaktadır. Ancak KOSGEB anlatılmakta olan bu son derece avantajlı hizmetleri yalnızca kendilerine üye olan kişilere sunmaktadır. Bu yüzden eğer siz de yeni bir iş yeri açacak ya da sahip olduğunuz iş yerini büyütecekseniz ve bu aşamada da maddi desteğe ihtiyacınız varsaa yapmanız gereken ilk işlem Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’na üyelik işlemi gerçekleştirmektir.

Bunun için ise adı geçen yere ait kendinize en yakın ya da uygun olan şubeye gitmek bir seçenek olmakta iken bundan ziyada internet ortamı aracılığı ile çok daha rahat ve bir o kadar hızlı bir şekilde işlem yapma olanağı yakalayabilirsiniz.

Anlatılmakta olan işlemi tamamladıktan sonra ise temin edeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş işlemini de yapma olanağı bulabilirsiniz. İlk olarak www.kosgeb.com.tr adresine gitmeli ve oradan da üye girişi sekmesinden mevcut olan kullanıcı adı ve şifreniz ile girişinizi tamamlayarak gerekli olan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir