Halkbank Bordro24 Kredi Başvurusu

Ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok farklı banka mevcut olsa da bunlar arasında en çok dikkat çeken ve en çok talep görenlerden biri de Halk Bankası olmaktadır. Bu banka pek çok fraklı hizmet ile çalışmalarına başarılı bir şekilde etmek ile beraber son zamanlarda bu konuda en çok plana çıkan hizmet seçeneği Halkbank bordro24 kredi başvurusu olmaktadır. Son derece kapsamlı bir kredi olanağı olma özelliği taşıyan bu alternatif ile oldukça fazla sayıda yaşadığı nakit sıkıntısını bir hayli makul şartlar atında çözme imkanı yakalamıştır. Eğer siz de bahsi geçen bu krediden faydalanmak istiyor ancak bu hizmet kimleri kapsıyor, detayları nelerdir nasıl başvuru yapılır bilmiyorsanız bu sorular da dahil olmak üzere aklınıza takılan her türlü detayı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halkbank Bordro24 Kredi Olanağından Kimler Faydalanabilir?

Bahsi geçmekte olan bu hizmetten faydalanmak için belli başlı şartları taşımak gerekmekte olup bunlar arasında en önemlisi ve en çok dikkat çekeni adı geçen bankanın maaşlı müşterisi olmaktır. Başka bir deyiş ile söz konusu olan bu kredi imkanından yalnızca Halk Bankası’ndan maaş alan kişiler faydalanabilmektedir.

Halkbank Bordro24 Kredisi Faiz ve Vade Bilgileri

Mevzu bahis olan  bu kamu sermayeli banka sunmakta olduğu avantajlar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Anlattığımız bu kredi hizmetini de direk olarak kendi müşterilerine verdiği için oldukça cazip ve dikkat çekici derecede makul şartlar altında hazırlamışlardır. Bu konu ile belli  başlı detaylar şu şekildedir;

  1. Alabileceğiniz kredi tutarı ile alakalı olarak bir alt sınır mevcut olmasa da en çok 50 bin Türk Lirası tutarında kredi talebinde bulunabilmektesiniz.
  2. Vade süreleri de bu konuda en çok dikkat çeken detaylardan biri olmakta iken bu konuda da herhangi bir alt sınır mevcut olmamaktadır. Ancak ödeme yapabileceğiniz en uzun süre kırk sekiz ay olarak tespit edilmiştir.
  3. Faiz oranları kredi kullanmak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen ve en çok önemsenen konuların başında gelmektedir. Bu kredi olanağında  uygulanan faiz ise yüzde 1.13 ile 1.19 aralığında olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir