Güncel Kredi Kartı Kampanyaları

Piyasada hizmet vermeye devam eden bankaların hemen hemen hepsinin bir kredi kartı sunumu mevcut olmak ile beraber mümkün olan en geniş müşteri portföyüne sahip olmak amacı ile gerçekleştirdikleri kampanyalar kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bu sebepten dolayı yararlanmak isteyen kişilere fikir olması amacı ile güncel kredi kartı kampanyalarının bir listesi hazırlanmıştır. 

Cardfinans Network Giyim Kampanyası

QNB Finansbank kullanıcılarına sunulmuş olan bu kartın devam etmekte olan söz konusu kampanya kapsamında seçili olan ürünlerde yüzde altmış ayrıca ekstra yüzde yirmi oranında indirim söz konusu olmaktadır. 30 Haziran’a kadar devam edecek bu kampanyadan taksit olanakları dahilinde faydalanmak da mümkün olmaktadır.

Advantage Kart Morhipo Kampanyası

Advantage kredi kartı sahiplerine Morhipo’dan yapılacak olan 200 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerde anında 30 Türk Lirası indirim avantajı sunulmaktadır. Ancak altın ya da ziynet eşyaları bu kampanya kapsamında bulunmamaktadır.

Paraf Kredi Kartı Okul Ödemeleri Kampanyası

Halk Bankası kullanıcılarına sunulmakta olan bu kredi kartı ile yapılacak olan özel okul, kolej ya da özel üniversite ödemelerin de 250 Türk Lirası tutarında puan kazanma olanakları bulunmaktadır. Ancak bahsi geçen bu ödemenin 10 bin Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerde ve tek çekim, 2 ile 5 taksit arası ya da 7 taksit üzerindeki ödemelerde geçerli olmaktadır. Bu kampanyaya ait olan son katılım tarihi ise 3 Mart 2017 olarak tespit edilmiştir. Kazanılmış olan 250 Türk Lirası tutarındaki puanın ise son kullanım tarihi 10 Nisan 2017 olmaktadır.

Paraf Kredi Kartı Hankook Lastik Kampanyası

Söz konusu olan bu kart ile yapılacak olan Hankook lastik bayilerinden yapılacak olan lastik alışverişlerinde yüzde yirmi beş oranında indirim ve ekstra artı dört taksit olanağı sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanılacak son tarih ise 30 Nisan 2017 olmaktadır.

Advantage Kart Tatil Kampanyası

Bahsi geçen bu kart kullanıcılarına son derece büyük avantajlar kapsamında kampanya sunumları gerçekleştirmeye devam etmekte ve son  olarak da yaptığı tatil kampanyası dikkat çekmektedir. Bu kapsamda TATIL yazıp 4477 numarasına gönderecek olan kullanıcıların 750 TL ve üstündeki tutarlarda 50 TL, 10000 TL ve üzerindeki tutarlarda da 100 TL puan kazanma imkanı bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir