GarantiOne Nedir Avantajı Nelerdir?

Ülkemizde oldukça fazla banka mevcut olmak ile bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Garanti Bankası olmaktadır. Bu banka her zaman farkını ortaya koyan çalışmalar yapmakta olup bunlar arasında en kapsamlı olanlardan biri GarantOne olmakta ve bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızda “GarantiOne nedir?”,  “Avantajlı nelerdir?” gibi sorular cevaplandırılmaktadır. Eğer siz de adı geçmekte olan bu hizmetten faydalanmak istiyor ve buna bağlı olarak da hakkında bilgi edinmek istiyorsanız makalemiz bu konuda size yeterli olacaktır.

GarantiOne Uygulaması Nedir?

Adı geçmekte olan bu sistemi kısaca bir mobil bankacılık uygulaması olarak tanımlamak yerinde olacaktır. Ancak bu uygulama tüm Garanti Bankası kullanıcılarını kapsamamakta yalnızca on sekiz ve yirmi beş yaş aralığındaki kişilere hitap etmekte ve onlar için hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Mevzu bahis olan bu uygulamayı daha net bir şekilde açıklamamız gerekir ise 18-25 yaş aralığındaki kullanıcılara ücretsiz bir şekilde mobil bankacılık hizmeti sunmakta olan sistem olmaktadır. Eğer siz de adı geçen bankanın müşterisiyseniz ya da müşterisi olma amacında iseniz ve yaşınız belirtilmekte olan aralıkta ise  detayları anlatılmakta olan bu sistemden faydalanma imkanı yakalayabilir ve hemen hemen her bankacılık hizmetini ücretsiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

GarantiOne Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Bahsi geçmekte ve detaylı olarak da anlatılmakta olan bu uygulama son derece kapsamlı olmak ile beraber en büyük avantajı da ücretsiz olarak işlem yapma olanağı sunmasıdır. Bu kapsamda yapabileceğiniz bazı bankacılık işlemleri ise yazımızın devamında belirttiğimiz gibi olmaktadır.

A. EFT ya da havale gibi para gönderme ya da para alma işlemlerini ücretsiz bir şekilde  gerçekleştirme,

B. Hali hazırda kullanılmakta olan banka hesabı için hesap işletim ücreti ödememe olanağı,

C. Bu hesap aracılığı ile yapılmakta olan harcama ya da ödeme işlemleri sonrasında belli başı yerlerde kullanmak üzere puanlar ya da hediyeler kazanma olanağı ve buna benzer daha pek çok farklı kampanya ya da indirim imkanıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir