Garanti Bankası Yeni Yıl Kampanyaları

Ülkenin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Garanti Bankası her yıl olduğu gibi bu sene de bir yeni yıl kampanyası ile ön plana çıkmaktadır. Söz konusu bu kampanya bu yıl yalnızca esnafla ve KOBİ’ler için hazırlanmıştır. Bu kampanya ile esnaflar ve küçük ya da orta büyüklükteki işletmeler oldukça kullanışlı şartlar dahilinde kredi çekebilme olanağı bulmaktadırlar. Garanti Bankası’na ait, esnaf ve küçük ya da orta büyüklükteki işletmeleri kapsayan söz konusu bu kredi kampanyasının detayları ise şu şekildedir:

  1. Bahsi geçen bu kredinin faiz oranları kişiye göre değişmekle birlikte en düşük oran yüzde 1.15 olarak sabittir.
  2. Bu kredi kampanyası sayesinde aldığımız kredinin ödemelerine üç ay sonra başlayabilmekteyiz.
  3. Ertelemeli ödemeden faydalanmak istiyorsak vade süresi en az on iki ay, en çok da kırk sekiz ay olarak belirlenmiştir. Yine ertelemeli ödemede alabileceğimiz en az tutar on bin lira olmakla beraber herhangi bir üst limit yoktur. Ayrıca kredi taksitleri eşit bir şekilde bölünerek ödenebilmektedir.
  4. Eğer alacağımız kredinin taksitlerini üç ay süre erteleme olanağından faydalanmak istemeyip söz konusu bu kredinin ödemelerine hemen başlamak istiyorsak kullanabileceğimiz vade süreleri en az bir ay, en çok da kırk sekiz ay olarak tespit edilmiştir.
  5. Bahsedildiği üzere Garanti Bankası’nın bu seneki yeni yıl kampanyası sadece esnafları ve küçük ya da orta büyüklükteki işletmeleri kapsadığından dolayı söz konusu kampanyaya bireysel talepler kabul edilmemekte yalnızca ticari yerlerden yapılan kredi talepleri değerlendirme sürecine alınacaktır.
  6. Adı geçen bu yeni yıl kampanyası dahilindeki krediye son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2016’dır.
  7. Söz konusu krediye başvuru yapan ticari kuruluşlar ilk olarak bankanın aradığı şartlara uygun olup olmamaları konusunda değerlendirmeye tabi tutulacak ondan sonra gerekli karar verilecektir. Bankanın isteyeceği belgeler, faiz oranı ya da kredi masrafları da söz konusu be değerlendirme sürecinden sonra belli olacaktır.

Anlatılan bu krediye başvuru yapmak için banka şubelerine gidebilir ya da internet bankacılığını kullanabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir