Faturalı Hatta Nakit Veren Yerler

Acil para ihtiyaçları hayatım akışı içerisinde pek çok kişinin karşısına çıkmakta olan son derece zor ve sıkıntılı süreçler olmak ile beraber bu noktada akla gelen ilk çözün yolu bankalar ve onların kredi hizmeti olmaktadır. Ancak bilindiği üzere ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların tümü kendi şartlarına uygunluk göstermeyen kişilere kredi vermemekte ve bu durum da para sıkıntısı yaşamakta olan kişileri daha başka çözüm yolları bulmaya sevketmektedir. Bu arayışa cevap vermekte olanlardan biri de faturalı hatta nakit veren yerler olmakta ve son zamanlarda adlarını sıkça duyurmaktadır.

Faturalı Tarifelere Kredi


Faturaya Ek Kredi


Bahsi geçmekte olan bu uygulama son zamanlarda pek çok kişinin para sıkıntısını çözmektedir. Ancak telefon bayileri tarafından verilmekte olan bu hizmetin nasıl işlediğine dair fikri olmayan insanların sayısı da yadsınamayacak kadar fazla olmaktadır. Bu sebepten dolayı faturalı hatta kredi uygulamasının nasıl işlediğine dair fikir vermek gerekli bir konu olmaktadır. Bahsi geçmekte olan bu sistemin temelinde  GSM operatörlerinin uygulamakta olduğu faturaya ek cihaz alma kampanyası bulunmaktadır. Son derece pahalı ve nakit değeri yüksek olan cihazları da bu yöntem dahilinde almak mümkün oldukça bu sistem üzerinde cihaz yerine direk olarak parasını alma talebi ortaya çıkmış ve sistem üzerinden ekstra para kazanma imkanı olan telefoncular da söz konusu talebe uygun şekilde hizmet sunumu gerçekleştirmeye başlamışlardır.

faturalı

Faturalı Hat Üzerinden Nakit Çekme

Daha net açıklamak gerekir ise tarifemize ek olarak alacağımız herhangi bir akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarın ödemesi taksit taksit faturamıza yansıtılır iken, biz de söz konusu olan ürünü değil direk olarak parasını alıyoruz. Anlatılmakta olan bu sisteme de faturalı hatta nakit kredi ismi veriliyor. Ancak bu noktada bilmemiz gereken önemli bir detay faturamıza yansıtılacak ve dolayısı ile ödemek zorunda olduğumuz tutarın tamamını almamız mümkün olmamakta ve bu tutarın biraz altında bir meblağ elimize geçmektedir. Aradaki fark ise bize hizmet vermekte olan telefon bayisinin karı olmaktadır. Söz konusu olan bu komisyonun oranı ise hizmet alacağımız yere göre değişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir