En Çok Puan Veren Kredi Kartı Hangisidir?

En çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri kredi kartları olmak ile beraber ülkemizdeki hemen hemen herkesin en bir adet bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bankalar müşterileri için pek çok farklı avantaj ve kampanya süreci ile kredi kartı hizmetleri sunmakta ve kullanıcılar tarafından en beğenilen uygulamalardan biri puan kazandırma sistemleri olmaktadır. Bu noktada bahsi geçen hizmetten faydalanmak isteyen kişiler en çok puan veren kredi kartı hangisidir diye merak etmektedir. Söz konusu olan bu kredi kartı uygulamaları sayesinde alışveriş yaptıkça puan kazanmak ve bu puanları da yine anlaşmalı noktalarda harcama yapmak için kullanmak isteyen kişilerin tercih etmek olanakları bulunan alternatiflerden bazıları şunlardır;

 

a. Vakıf Bankası World Card; Bu kart yapılmakta olan her 100 Türk Lirası tutarındaki harcama için elli kuruş puan kazanma olanağı sunmaktadır,

b. Yapı Kredi Bankası World Card; Alışveriş yaptıkça puan biriktirmek isteyen kişilerin tercih edebileceği olanaklardan biri olan bu kart da her 100 Türk Lirası tutarındaki alışverişte elli kuruş değerinde puan kazanma olanağı sunmaktadır,

cYapı Kredi Bankası World Card Gold; Söz konusu olan bu kredi kartı para puan biriktirmek için en kullanışlı olan kartlar arasında yer almak ile beraber, her 100 Türk Lirası tutarındaki harcamaya 1 Türk Lirası değerinde puan kazandırmaktadır.

ç. Finansbank Fix Card; Bu kart da son derece güzel tutarlarda puan kazandırmakta olmak ile beraber her 100 Türk Lirası tutarındaki alışverişimiz bize 1 Türk Lirası değerindeki puan ile geri dönmektedir.

d. Garanti Bankası Bonus Card; Ülkemizde en çok kullanılan ve adı genel olarak puan kazandırmak ile anılan bu kart heer 100 Türk Lirası tutarındaki harcamada 20 Türk Lirası değerinde puan kazandırarak gerçekten de çok avantajlı bir kart olma özelliği taşımaktadır.

e. İş Bankası Maximum Card; Bu kart da puan biriktirmek isteyen kişilerin rahatlıkla kullanabilecekleri hizmetlerden biri olmak ile beraber 100 Türk Lirası tutarındaki harcamada kazandıkları 20 Türk Lirası değerinde puan gerçekten de son derece kullanışlı olmaktadır.

f. ING Bank ING Bonus Card; Bu kart da en tercih edilebilir olanaklardan biri olmak ile beraber yine her 100 TL’de 20 TL tutarında puan kazandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir