Emlak Konut GYO Faizsiz Konut Kredisi

Ev almak günümüz ekonomik şartlarında son derece zor hatta ekonomik destekler olmaksızın imkansız olmak ile beraber pek çok kişi için bankaların kredi hizmeti sayesinde bile bu ihtiyacı gidermek zor olmakta, kredi taksitlerini ödemek için bütçelerini ayarlayamamaktadır. Mevcut olan bu durum hem ev inşa edip satmak isteyen konut ve inşaat firmalarını zora sokmakta hem de pek çok kişinin kiralarda yaşamak zorunda kalmasına sebep olmaktadır. Ancak anlatılmakta olan bu mağduriyetlere çözüm olmak amacı ile planlanmış Emlak Konut GYO faizsiz konut kredisi sistemi gerçekten de pek çok kişinin ev almak için önünü açmaktadır.

Son zamanlarda adını hemen hemen her yerde sıklıkla duymakta olduğumuz bu proje yurt çapındaki pek çok farklı lüks konutu ev almak isteyen kişilerin hizmetine sunmak ile kalmayıp oldukça uygun şartlarda da ödeme imkanları geliştirmiştir. Bu kapsamda ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok farklı banka ile anlaşma da yapılmış olmak ile beraber isteyen herkes bu bankalar arasından tercih ettiği ile işlem yapma ve kredi çekme olanağına sahiptir. Söz konusu olan bu hizmetin detayları ile alakalı belirtilmesi gereken en önemli konuların başında anlaşma yapılmış olan bankalardan alınacak krediye ait detaylar bulunmaktadır.

Bu devlet destekli kampanya kapsamında kredi almak isteyen kişiler eğer ödeme süresi olarak iki yüz kırk ay yani yirmi yıllık vade süresini tercih ederler ise uygulanacak olan faiz oranı yüzde 0.79 olarak tespit edilmiştir. Eğer vade süresi olarak yüz yirmi ay yani on yıllık süreç talep edilir ise bu sefer faiz oranı yüzde 0.45 olmaktadır.

Bu kampanya kapsamında belirtilmesi gereken asıl önemli konu ise altmış ay ve altı sürelerdeki vadeler olmaktadır. Çünkü anlaşmalı olan bankalar bu kapsamda faiz talep etmemektedir ve dileyen herkes vade farkı ödemeksizin kredi alma imkanına sahip olmaktadır.  Bu sayede  yalnızca almış olduğumuz ana parayı geri ödeyerek ve hiçbir maddi kayıp söz konusu olmadan ev alma olanağı yakalayabilmekteyiz. Bahsi geçen bu kampanya bitmeden imkanı olan herkese bu sistemden faydalanmayı tavsiye etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir