Emekliler İçin PTT Anlaşmalı Bankalar

Kredi almak hemen hemen herkesin en temel ihtiyaçlarından biri olsa da  bu konuda sahip olduğu gelir seviyesi neden ile sık sık acil para arayışına girmekte olan kişiler arasında ilk sıralarda emeklilerimiz yer almaktadır. Çünkü bu kişiler ne yazık ki ülkemizdeki en alt gelir grubuna sahip olan insanlardan olmaktadır. Ancak söz konusu olan bu kredi alma sürecinde son derece büyük kolaylıklar içermekte olan emekliler için PTT anlaşmalı bankalar mevcut olmakta ve onlara oldukça uygun şartlarda kredi alma olanakları sunarak mevcut olan para sıkıntılarını gidermeyi amaçlamaktadır.

Bu aşamada bilinmesi gereken en önemli detay emeklilere PTT anlaşmalı olarak kredi veren bankalar hangileridir olmakta ve yazımızın devamında bu konu tüm detayları ile açıklanmaya çalışılmaktadır.

Aktifbank’tan Emeklilere PTT Kredisi

Adı geçmekte olan devlet kurumu ile anlaşmalı olarak kredi sunumu yapmakta olan bankalar arasında ülkemizde yeni olan ve bir yer edinmek isteyen Aktifbank da yer almaktadır. Bu aşamada eğer tercih edeceğiniz adı geçen bu yer ise yapmanız gereken herhangi bir PTT iş yeri ya da Aktifbank şubesine giderek başvuru talebi oluşturmaktır.

 

Odeabank’tan Emeklilere PTT Kredisi

Bu banka da emeklilere uygun şartlar dahilinde kredi hizmeti sunmak için PTT ile anlaşma yapmış olan yerler arasında mevcut olmaktadır. Yine Odeabank emeklilere PTT kredisi imkanından yararlanmak için ya adı geçen bankaya ya da PTT’ye gitmek yeterli olmaktadır.

Denizbank’tan Emeklilere PTT Kredisi

Ülkemizde hizmetlerine devam etmekte olan bu son derece kurumsal özel sermayeli banka da emeklilere yönelik olarak PTT işbirliği ile ihtiyaç kredisi hizmeti sunmaktadır. Bu krediyi almak için de başvuru yeri hem adı geçen banka hem de PTT iş yerleri olmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan Emeklilere PTT Kredisi

Son yıllarda adını en çok duymaya başladığımız banka olma özelliği taşımakta olan Türkiye Ekonomi Bankası ya da kısa adı ile TEB emeklilere ihtiyaç kredisi kampanyası yapan ve bu kampanya kapsamında da PTT ile işbirliği yürüten yerler arasında bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir