Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi veren bankalar ile iletişime geçerek bir başka bankada olan borçlarınızı yeni bir bankayla anlaşıp ödeyebilirsiniz. Borç kapatma kredisi içerisinde yer alan şartları karşılamak burada önemli ve gereklidir. Şartlar için http://www.borckapatmakredisi.org ‘dan bakınız.Her banka borç kapatma kredisi vermemektedir. Bankalar belirli dönemlerde bu tip kampanyalar hazırlamaktadır. Eskiden borç kapatma kredisi daha fazla verilmekteydi. Ancak şu anda borç kapatma kredisi bankalar arasındaki rekabetlerden dolayı çok sık verilmemektedir. Borç kapatma kredisi veren bankalar ile birlikte borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Bu bankalar sizlere kredi vermektedir. Sizler de diğer bankada veya bankalarda olan borçlarınızı burada bir araya getirip kapatabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi içerisinde sizler için özel kredi ürünleri de bulunmaktadır. Kredi kartını kapatma veya kredilerin borçlarının ödemeye yarayan bu kredileri alarak uzun zamandır altından kalkamadığınız yükleri hafifletebilir ve rahat bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi veren bankalar bu kredilere genelde transfer kredisi adını vermektedir. İlk olarak Finansbank bu krediyi sunmaktadır. Finansbank ihtiyaç kredileri başta olmak üzere kredi kartları ve diğer borçlarınızı kapatmaktadır. Ancak konut kredisi ve taşıt kredisi bu aşamada değerlendirmeye alınmamaktadır. Borç kapatma kredisi ile birlikte sizler de rahatlıkla dosyalarınızı kapatabilirsiniz. Bu krediler uzun zamandır borçlarını ödeyemeyen kişiler için hayati önem taşımaktadır. Kredi notu düşük olduğu için kredi alamayan kişiler bu sayede borçlarını kapatabilmektedir. Borç kapatma kredisi ile birlikte bütün kredilerinizi yapılandırabilirsiniz. Bu yapılandırma sürecinde yeni kredilerin faiz oranlarına göre işLemler yapılır. Finansbank haricinde kredi veren diğer bankalar şunlardır;

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank ile birlikte 20 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. 3 ay sonrra da ödemeye başlayarak hem borçlarınızı kapatabilir hem de yeni kredilerinizi daha rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank ile birlikte borçlarınızı kapatma şansına sahipsiniz. Bu kredi içerisinde sizlere özel olarak belirlenen faiz olanakları bulunmaktadır. 9 aylık taksitler ile birlikte işlemlerinizi kolaylıkla bitirebilirsiniz. Şekerbank sizlerin kredi kartı borçlarını da yapılandırmaktadır. Taksitli borç kredinizi Şekerbank şubelerine gelerek veya internet bankacılığından yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir