Booking.com da geçerli kredi kart ve kampanyaları

Yurt içi yurt dışı  seyahatler  için Otel rezervasyonunu  en iyi fiyata, en kaliteli otellerde ve şehirler de yapma  imkanını  sağlayan sitedir Booking. com. Otel yorumları, oylamaya ve tavsiyelerinin yer aldığı  dünya çapında güvenilir  Otel Rezervasyon  sitesi olduğundan  oldukça fazla kullanıcısı  mevcuttur. Bu da tabi ki verdiği güvenden ve taahhüt ettiklerini  yerine getirmesinden  kaynaklanıyor.Var olan büyük oteller müşterilerinin  önemli bir kısmını  buradan karşılamaktadır.  Bir  problem yaşandığı  zaman Otel yerine  Booking. com ile irtibata geçildiğinde çok kısa sürede  çözüm üretme  yoluna gitmektedir. Yaşanan  soruna  göre indirimden  ücret  iadesine, ücretsiz  konaklama imkanına kadar çözüm üretiliyor.

Booking. com  da bazı bankaların ara ara yaptıkları kampanyalar  olabiliyor. Örneğin  garanti Bankası %4 iade kampanyası gibi.

Booking.com da geçerli  banka kredi kartları;

Axess, bonus, Denizbank, ING  Eurobank  Tekfen bonus, şeker bank bonus Türkiye  Finans Katılım  Bankası happy  card .

American  Express,American Express business ,shop and miles business ,miles and Smiles business  kartlar geçerli değildir.
Booking.com  oldukça  güvenilir bir site olmasına  rağmen  bazı müşterilerin  memnuniyetsiz  olduğu durumlar olabiliyor. Örneğin  Booking. com da  rezervasyonunu yaptığı  oteli aradığında  booking.com  da yer alan fiyattan daha düşük  fiyat aldıklarını  belirtebiliyorlar. Bu da tabi ki ister istemez her yapılan rezervasyon  da acaba yine aynı durum olabilir mi diye insanı  kuşkuya sürüklemektedir.
Tabi böyle durumlar nadir yaşansa da  Booking.com  u olumsuz etkileyebilir.  Çoğumuz için kampanyalar  vazgeçilmez ve herhangi bir  eşya alımı yada  internet üzerinden yapacağımız  alışverişlerde  olmazsa olmazlar arasında. HSBC  bankasının  da yaptığı kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.
Kasım ayında  HSBC  kredi kartları  ile yapılacak her 150 tl ve üzeri tek çekim yada taksitli işlemlerde 20 tl nakit puan toplamda ise 100 tl nakit puan kazanma imkanı sunmaktadır.
Diğer bir kampanya ise Ing bankasına ait detaylar ise şöyle;
Pegasus plus kart yada bonus card kullanıldığında ödeme yapıldıktan  sonra  harcaması % 4 ü  iade edilmektedir.Yani baya avantajlı hale geliyor tatil fırsatları.

Detaylar ve kampanyalar  oldukça  önemli her konuda.Bu   tatil ve dinlenme  olunca  tabi iyice ince eleyip  sık dokuyarak  hayalimizdeki  tatili en uygun bütçeyle gerçekleştirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir