Ali Tezel Erken Emeklilik Müjdesi 2018

Emekli olabilmek istisnasız olarak her çalışanın en büyük hayali  olmakta ve erken emeklilik haberleri de her dönem en çok dikkat çeken haberler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda “Ali Tezel erken emeklilik müjdesi 2018”  başlıklı haberler ile alakalı olarak detayları paylaşarak emekli olmak için yaşının dolmasını beklemekte olan vatandaşların meraklarını gidermeye çalışacağız. Sizin de bahsi geçen konu ile alakalı olarak meraklarınız varsa makalemizi okuyarak gerekli bilgileri edinme olanağı yakalayabilirsiniz.

2018’de Erken Emeklilik Yasası Çıkacak Mı?

Sosyal Güvenlik Kurumu belli dönemlerde ve gerekli şartlarda emekli olmak için yaşını beklemekte olan kişilere oldukça büyük bir kolaylık sağlamakta ve yaş şartı olmaksızın emekli olma olanağı sunmaktadır. Bu yıl da bahsi geçe konu ile alakalı olarak çalışmalar olduğu duyumlar arasına yer almaktadır.

Bu konuda yorumları, fikirleri ve analizleri en çok dikkat çeken kişi Sosyal Güvenlik uzmanı Ali Tezel mevcut olmakta ve yazımızın devamında bahsi geçen konu ile alakalı olarak Ali Tezel’in yorumları yer almaktadır.

yaşını bekleyenlere Ali Tezel'den erken emeklilik müjdesi
yaşını bekleyenlere Ali Tezel’den erken emeklilik müjdesi

İlk aşamada söylemeliyiz mevzu bahis olan bu konu ile alakalı olarak bu yıl ve önümüzdeki yıl itibari hiçbir çalışma olduğundan söz etmek mümkün değildir. Başka bir deyiş ile 2017 ve 2018 yıllarında erken emeklilik ile alakalı olarak hiçbir çalışma mevcut değildir. Bu durum her ne kadar kötü bir süreç olarak algılansa da sene sonuna kadar ümidinizi kesmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü her an bir yasa tasarısı çıkabilir ve erken emeklilik ile alakalı olarak çalışmalar yapılabilir.

2018 Erken Emeklilik Müjdesi

Bu ana kadar herhangi bir çalışma mevcut olmasa da Ali Tezel’in yorumlarına göre sene sonuna doğru bu konu ile alakalı gelişmeler olması kuvvetle muhtemeldir. Bu aşamada Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ve bahsi geçen konu ile alakal olarak yetkili kişi ya da yerlerin duyurularını takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede olabilecek gelişmeleri sıkı bir şekilde takip etme imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir